PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697102}
8,4 5 974
oceny
8,4 10 1 5974
The Last of Us: Left Behind
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind

Witam, kieruję pytanie do osób, które ukończyły już dodatek. Mianowicie - warto zapłacić te 60 zł za co by nie mówić krótki czas rozgrywki? No i dodatkowa opcja, jak długo schodzi ze ściągnięciem takiej gry? Byłaby to pierwsza, jaką kupię przez PSS. Pozdrawiam.

kdzr

Z tego co pamiętam to dodatek ma około 5,6GB co przy internecie 10 Mb/s jest jakieś 95 minut... Co do czasu to można powiedzieć, że krótka około 3,5 godziny pierwsze podejście na średnim z eksploracją do około 4,5-5 na najwyższym (polecam najwyższy). Dla mnie było krótko, ale to dlatego, że świetnie jest napisany scenariusz i chciałem więcej :). Nie żałuje zakupu :). Dodatek nie zmienia wydarzeń w podstawce, ale pokazuje motywacje Ellie. Jeśli lubisz TLoU to na bank polubisz to DLC :)

mpsky

Parę razy przeszedłem podstawkę i się właśnie zastanawiam czy nie zainwestować Left Behind.

W LB wcielamy się tylko w postać Ellie, czy pojawia się również Joel?

ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

Gramy tylko Ellie, aczkolwiek dodatek jest podzielony na 2 epizody które się przeplatają a jeden nawiązuje bezpośrednio do pewnego fragmentu w podstawce w dalszej części gry :)

Ja kupiłem dodatek już dawno i jest to moje pierwsze DLC na które wydałem te 59 zł. Mimo to tez nie żałuje wydanej kasy. ja w około 5h przeszedłem za 1 razem na hard, lecz bardzo powoli grałem i wszystko zwiedzałem. Niedawno ukończyłem LB 10 raz !! serio :) Więc to już chyba dobra rekomendacja, aczkolwiek jestem wielkim fanem tej gry.

maniak18

W takim razie chyba zainwestuje.

DLC chyba kupuje się przez sklep internetowy Sony bo "pudełkowego" wydania nie ma?

ocenił(a) grę na 9
DziurawaMarysia

Nie ma pudełkowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones