PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=697102}
8,4 5 974
oceny
8,4 10 1 5974
The Last of Us: Left Behind
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind

WIELKIE BRAWA! Bardzo rzadko spotyka się tak dobry POLSKI! dubbing, naprawdę raz jeszcze gratuluję aktorom, odwaliliście kawał dobrej roboty.

yamaha299_fw

Ja tam wolę klnącą angielską wersję Ellie. Krew i flaki mogą latać ale jak trzeba rzucić mięchem czy to w grze czy to lektor w filmie to jest '' jasna cholerka !'' '' Chromol się'' '' kurka wodna'' :)

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

No akurat ta seria nie miała jakichś ograniczeń związanych z prawidłowym tłumaczeniem ;p
Ellie ostro kur**ła i nazywała rzeczy po imieniu, wtedy kiedy sytuacja od niej tego wymagała. Nie przypominam sobie żadnych kurek wodnych. Oczywiście podkreślam, że chodzi wyłącznie o tą grę, bo cała reszta (a przynajmniej zdecydowana większość) wyraża się tak jak wspomniałeś ;)

JasonCCC

Mimo wszystko dubbing nawet niezły, ostatni dobry dubbing słyszałem w Gothicu 2 :P

mmaakkss

Postarali się i tu i tu :D Myślę, że najnowszy TR nie równa się z tym ;p

yamaha299_fw

Mam pytanie, czy Ellie w polskiej wersji "Left Behind" również dubbinguje Ania Cieślak?

ocenił(a) grę na 9
mike_ainsel

Tak :)

98wercia

Ok, dziękuję :-) A wiesz może kto podkłada głos pod Riley?

ocenił(a) grę na 9
mike_ainsel

Niestety nie :(

98wercia

Trudno, a tak przy okazji, znalazłem dość ciekawy making of na temat gry: http://www.youtube.com/watch?v=gZrIvpH5ksQ

ocenił(a) grę na 7
yamaha299_fw

Zgadzam się w 100% najlepiej zdubbingowana gra w jaką grałem oczywiście mówię o TLOU ale powiedzmy że dodatek to cześć tej gry szczególnie postać Ellie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones