The Last of Us: Left Behind

2014
8,4 4 656
ocen
8,4 10 4656
888
chce zagrać
{"type":"film","id":697102,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/The+Last+of+Us%3A+Left+Behind-2014-697102/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry The Last of Us: Left Behind
 • Jagoshkova ocenił(a) tę grę na: 10

  Myslicie , ze pojawi sie druga czesc TLOU . I jaka moze byc fabula, jakie watki, ktore zaczely sie w
  podstawowej wersji i left behind zostana rozwiane ? Ja np bardzo chcialabym zobaczyc jak Marlene
  dowiedziala sie o dziewczynach , jak umarla Riley i czy na pewno. Pozdrawiam

 • Bartold89_fw ocenił(a) tę grę na: 10

  Jagoshkova Jestem niemal pewien,że powstanie sequel.Po tak ogromnym sukcesie pierwszej częsci i DLC Naughty dog na pewno nie porzuci tego projektu.Niestety,ale raczej sporo na nią poczekamy... pierwsze informacje na temat TLOU pojawiły się jakoś w 2010 roku,a sama gra miała premierę w 2013,ale jeśli gra będzie równie dobra co TLOU1 to czekanie będzie wręcz przyjemnością :D.Cóż jakie wątki może poruszać... Według mnie akcja gry nie powinna się przenosić o wiele lat do przodu.To mogłoby zaszkodzić produkcji,ponieważ mnie urzekła postać Ellie,jej charakter i dojrzałość,jak na ten wiek,a jeśli miałaby być starsza o np. 5-10 lat to z pewnością byłaby mniej charakterystyczna,a Joel byłby już gościem w podeszłym wieku.Na samą fabułę pomysłu nie mam,bo naprawdę ciężko byłoby wymyślić coś sensownego i to tak na szybko :).Może jak kiedyś nie będę mógł zasnąć pomyślę nad tym.Pozdrawiam !

 • Bartold89_fw ja podczas snu wymyśliłem nowy sezon miecza prawdy

 • Bartold89_fw ocenił(a) tę grę na: 10

  karbaro No cóż... gratuluję "talentu". Ja rzadko kiedy miewam sny,a co dopiero wymyślić coś podczas spania... :)

 • Jacob007_filmweb ocenił(a) tę grę na: 9

  Bartold89_fw Ja myślę, że wrócą do wątku tego jak Joel ją uratował. Kurdę. Mam obawy, że dziewczyna się dowie prawdy. Ale cóż. Myślę, że zanim zrobi coś głupiego to niech przypomni sobie słowa Riley "Ale zawalczymy o każdą chwilę, którą spędzimy razem. Dwa dni, czy dwie minuty. Nie oddamy tego. Nie chcę się poddać". Mam nadzieję, że rozumiecie o co chodzi i oby Ellie też zrozumiała. A poza tym wcale bym aż tak się nie obraził gdyby twórcy pokazali następną część jeszcze dalej w przyszłość. Jakkolwiek to dziwnie zabrzmi fajnie by było zobaczyć na ekranie Ellie mniej, więcej w moim wieku :) Poza tym nie śpieszę się tak strasznie, żeby zagrać w drugą część, gdyż jeszcze nie zdążyłem przestać bić brawa twórcom za pierwszą część.

 • BelzeBoobies ocenił(a) tę grę na: 7

  Jacob007_filmweb Chyba nie tego się spodziewałeś, co?