PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775468}
8,7 8 894
oceny
8,7 10 1 8894
The Last of Us Part II
powrót do forum gry The Last of Us Part II

Ps4 kupiłem jakieś półtora roku temu
Po sieci krążyły same pozytywne opinie o TLOU więc to był pierwszy tytuł w jaki zagrałem... Nie spodziewałem się że od pierwszych minut gry z miejsca stanie się moim tytułem nr 1
Po skończeniu od tamtej pory z niecierpliwością czekam na kontynuację... Coraz to nowsze newsy tylko podsycały apetyt na dwójkę
I jak wiadomo niedawno wyciekły spojlery, ale spokojnie nie poruszam ich tu...
Starałem się ich unikać za wszelką cenę i niestety się nie udało... Oko najechało na niewłaściwą linijkę tekstu komentarza jakiegoś buraka i poczułem jakbym dostał z Shotguna prosto w serce...
Jeśli gra faktycznie ma mieć taką fabułę a nie inną na którą czekają i zasługują fani to naprawdę... Boję się w to zagrać... Bo boję się że historia opowiedziana w dwójce i decyzje bohaterów które chcą nam opowiedzieć twórcy zniszczy wszystko to za co pokochałem jedynkę która jest absolutnym arcydziełem przynajmniej dla mnie... Mam tylko nadzieję że w dwójce pojawią się twisty które wyciągną fabułę na właściwe tory i przyćmią to co do tej pory widzieliśmy w ciemnych barwach o The Last of Us 2
Bo taka histora zasługuje na miano klasyka i jeszcze bardziej epickie zakończenie

Naughty Dog... Trzymam kciuki i proszę nie zawiedźcie mnie

kamilw6

Już czekamy na PS5 i XSX!

ocenił(a) grę na 10
kamilw6

Tego studia Naughty Dog, o którym piszesz, już nie ma. Nie w takim kształcie.
 
Poczytaj sobie o tym ilu ludzi tam odeszło na przestrzeni ostatnich lat.Teraz jest to studio, które nie tyle ma tworzyć dobre gry, ale ma tworzyć gry z przesłaniem. Misją ideologiczną, która dla większości osób, które siedzą w temacie, jest chyba oczywista. Niestety Last of Us II padło ofiarą chorych ambicji i przekonań swoich twórców. Podchodzę więc do tematu z dużym sceptycyzmem. Poczytam recenzje i podejmę decyzję o zakupie. Ale raczej to co na ten moment wiem, tj. w jaką stronę idzie ta seria, powoduje, że nie chcę mieć z tą częścią nic wspólnego. Bo ciężko wspierać finansowo projekt, którego twórcy w tak bezczelny i arogancki sposób wypinają się na fanów, tworząc fabułę nie dla nich, co czysto ze swoich pobudek ideologicznych.Jeśli znasz angielski i nie wiesz o czym mowa - zobacz sobie na YT np. film pt. "The Naughty Dog "Agenda" - An Honest, Open Conversation", użytkownika RobinGaming. A takich filmów krytycznych jest masa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones