The Last of Us Part II

2020
9,0 20
ocen
9,0 10 1 20
2 602
chce zagrać
powrót do forum gry The Last of Us Part II
  • super że będzie druga część, ale z drugiej strony trzeba sobie zadać pytanie czy faktycznie jest potrzebna, pierwsze TLOU było kompletną częścią i osobiście nic bym nie dodał ani nie odjął. Oczywiście super będzie wrócić do tego świata ale no właśnie...

• dawiddarko Jestem tego samego zdania, wolałem, żeby gra zamknęła się na tej jednej części i pozwoliła sobie na niedopowiedzenia, ale wiadomo, że nie zabija się kury, która znosi złote jaja. ND stoją przed naprawdę trudnym zadaniem, ale być może podołają mu (jak w przypadku Uncharted) czego im szczerze życzę.

• dawiddarko Dla mnie jedynka to też absolutny top, chyba moja ulubiona gra (ciężko wybrać tą jedną ulubioną bo wielbię też BioShocki, Unchartedy, Max Payne'a czy Batmana Arkham).
    Mi jednak się wydaje, ze Part II będzie jeszcze lepsze, jakby nie patrzeć Tlou mimo, ze genialne mogłoby być jeszcze lepsze (choćby ai wrogów), choć z drugiej strony ideałów nie ma..
    Tak czy siak czuję w kościach, ze historia w Part 2 jeszcze bardziej pozamiata, a gra bedzie bardziej dopracowana ;)

• dawiddarko Patrząc po przeciekach ,chyba raczej niepotrzebne. Z  apokalipsy urządzili jedną wielką pikiete SJW w postapo.