PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=752485}
5,6 99
ocen
5,6 10 1 99
The Park
powrót do forum gry The Park

Graficznie bardzo ładnie, bardzo przyjemnie się również spaceruje po świecie niestety gra jest za krótka i w dodatku kiepsko zoptymalizowana jak na tak malutki świat gry.

ocenił(a) grę na 7
ElTabasco

Odpalając tą grę wiedziałem że jest krótka, na raz i potraktowałem ją jak film, horror na wieczór. W tej roli spisała się nieźle, kilka razy serce omal mi nie wyskoczyło. Wygląda ładnie, ciekawy pomysł. Polecam.

ElTabasco

Do zagrania zachęcił mnie trailer. Gra wygląda fajnie i na tym niestety kończą się jej zalety. Jest strasznie nudna. W zasadzie niewiele możemy w tej grze zrobić, głównie chodzimy od punktu do punktu, tam słuchamy i oglądamy fragmenty historii. Zdecydowanie nie jest to "survival horror", jak podaje Filmweb - jest to gra, która ociera się o horror, taki miała mieć klimat, w kilku momentach można się troszkę przestraszyć, jak coś nagle pojawi się na pierwszym planie, ale survivalu nie ma tu za grosz.
Nie poleciłabym tej gry nikomu. Mimo że bardzo krótka, to naprawdę szkoda na nią czasu. ;) Spodziewałam się czegoś lepszego.

ocenił(a) grę na 3
ElTabasco

Wytrzymalem 15 minut. Nudna... strasznie nudna..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones