PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608886}
7,4 1 721
ocen
7,4 10 1 1721
The Saboteur
powrót do forum gry The Saboteur

Jedna z moich ulubionych gier

użytkownik usunięty

Świetny klimat, artystycznie piękna grafika, wielki świat (Można się wybrać z Francji do Niemiec ;)), soundtrack doskonale dobrany (Coop, Nina Simone, Allison Adams Tucker, Madeleine Peyroux itd.), połączenie GTA i Assassin's Creed, rozwałka nazistów, ciekawa misja rodem z "Poszukiwaczy zaginionej arki" a główny bohater to spoko koleś. Dla mnie ta gra to rewelacja.

ocenił(a) grę na 8

Jak dla mnie to samo - fantastyczny klimat, świetna muzyka(dzięki tej grze, przekonałem się trochę do jazzu), no i piękna grafika. No i zdecydowanie jedna z moich ulubionych gier.

użytkownik usunięty
nikike

Do jazzu itp też przekonałem się przez tą grę, jak i przez Bioshock i Fallout.
I pomyśleć, że to samo studio schrzaniło totalnie Lord of the Rings: Conquest.

ocenił(a) grę na 8

Ale najważniejsze jest w końcu to jak się kończy - a Pandemic wyzionęło ducha w wielkim stylu.

użytkownik usunięty
nikike

No racja, chwała im ;P

ocenił(a) grę na 8

Zgadzam się z przedmówcami The Saboteur dobra gra łącząca elementy Assassin's Creed i Mafi w realiach okupowanego Paryża. Jedyne do czego miałbym lekkie zastrzeżenia to grafika mogłaby być trochę lepsza, ale przecież głównie chodzi o grywalność...

Z "wielkim światem" to trochę przesada, co z tego, że można pojechać do Niemiec, skoro geograficznie Niemcy umiejscowiono tuż obok Paryża ^^

ocenił(a) grę na 10

Gram dopiero teraz (2013), ale gra po prostu super. Chyba będzie to moja ulubiona gra. Świetny klimat. Mnóstwo możliwości. Otwarty świat. Polecam każdemu!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones