PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608604}
7,8 20 919
ocen
7,8 10 1 20919
The Sims 3
powrót do forum gry The Sims 3

grałam w 1,2,3,4 część, cała ta seria i stwierdzam, że najlepsza jest 3 !!

ocenił(a) grę na 10
lauriii092

Kocham trójkę <3

ocenił(a) grę na 10
pati1109

To jedna z najlepszych gier w jakie w życiu grałam.

ocenił(a) grę na 9
lauriii092

Jest to także moja ulubiona część z serii. W jedynkę grałam jako małe dziecko, nie wiele pamiętam. Dwójka w ogóle do mnie nie przemówiła, a czwórka jeszcze ujdzie. Trójkę uwielbiam dlatego, że oferuje nam wolność przestrzenną, dowolne poruszanie się bez potrzeby zamawiania "taxi" by się gdzieś przekierować. Możemy bezpośrednio nawet i na piechty iść w odwiedziny do sąsiadów. W ogóle do 3 przywkłam, grałam w tą część najwięcej. Żadnych dodatków niestety nie miałam, jedynie mogłam zadowolić się modami z internetu. Ostatnio naszła mnie pewna refleksja, pewna decyzja że trzeba wyrosnąć z pewnych rzeczy i odinstalowałam. Nie wiem jakie wtedy środki odużywające wtedy zażyłam :( :D Teraz muszę się nacieszyć 4 :)

ocenił(a) grę na 3
lauriii092

A ja właśnie za tą częścią przepadam najmniej :p Widać, jak ludzie mają różne gusta :D

ocenił(a) grę na 10
lauriii092

Też ją uwielbiam. Choć dla mnie ma jeden minus. Nie mogę sprzedawać na parceli rzeczy - prowadzić sklepu. Szkoda bo można wyprodukować albo nazbierać różnego szajsu i fajnie byłoby szukać frajerów, którzy to kupią.

ocenił(a) grę na 6
lauriii092

Najgorsza :P

Wiatr1000

Nie dla mnie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones