PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 306
ocen
7,2 10 1 11306
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Niestety po odpaleniu i dłuższej grze w The Sims 4 przeżyłem ogromne rozczarowanie. Mimo ,e przed premierą czytałem mnóstwo zapowiedzi dotyczących gry i trochę miałem obawy to jednak zderzenie z rzeczywistością okazało sie jeszcze bardziej bolesne. Niestety gra ta ma sporo wad które sprawiają ,że twórcy zrobili 2 nawet 3 kroki wstecz, przypomina mi The Sims 2 tyle ,ze z lepszą grafiką i trybem budowania. Nie wiem dlaczego twórcy nagle zrezygnowali z otwartego świata i znowu zaserwowali Nam ekrany ładowania, przyczyną być może jest fakt ,że teraz gra nie zacina jak The Sims 3 , no ale cóż coś kosztem czegoś , a jednak otwarty świat to był duży krok w przód i bardzo tego brakuje w tej grze, ponadto ilość lokalizacji publicznych jest żenująco mała i sprawia ,ze gra praktycznie po godzinie już się nudzi. Niewątpliwym plusem gry jest tryb tworzenia sima i tryb budowania, zamiast suwaków przeciąganie myszką to świetny pomysł, bo da się precyzyjniej wymodelować postać, ale i tutaj są minusy chociaż sądzę,że z kolejnymi dodatkami i pakietami zostaną uzupełnione, a mianowicie mało cech i przede wszystkim dostępność ubiorów, ale to tylko tyle reszta na prawdę może się podobać. Co do samej rozgrywki w trakcie gry to minusem jest ,że nastolatkowie praktycznie nie wiele różnią się od młodego dorosłego i dorosłego sima spodziewałem się tutaj innych rozwiązań, ale coż mam nadzieje,że wraz z dodatkami i pakietami też zostanie poprawione. CO do dodatków to życzyłbym sobie , aby pierwszym był dodatek a la Impreza i więcej lokacji publicznych, albo Sim idzie na studia który był moim ulubionym zarówno w Teh Sims 3 jak i The Sims 2.Tyle w temacie.

ocenił(a) grę na 5
damian831114

Lat minęło kilka, a ja Twoją recenzję przywracam do życia. Ogólnie wszystko fajnie, zgadzam się z Twoją opinią, ale niestety Twoje oczekiwania wobec wychodzących do gry dodatków, cóż.. Wprowadzają co prawda kilka ciekawych opcji, zawierają sporo ciekawych rzeczy, w tym również troszkę ciuszków, co faktycznie zmienia znacząco tą rozgrywkę, ale mimo wszystko nawet z niemal kompletnym zestawem mam tej grze sporo, sporo do zarzucenia i chyba większą radość miałam przy The sims 2 zaledwie z trzema dodatkami - zwierzakami, czterema porami roku i podróżami. Simsy nadal wyglądają tak samo w przedziale wiekowym od nastolatka, poprzez młodego dorosłego i na dorosłym kończąc. Dochodzące z dodatkami lokalizacje są równie ubogie jak te pierwotne, ekranów ładowania jest jeszcze więcej a same dodatki znacząco obciążają system, przez co czeka się jeszcze dłużej i jest to o wiele bardziej męczące a niestety to, co z dodatkami dostajemy, nie rekompensuje tych braków, których nadal jest ogrom. Jedyne z czym nie mogę się zgodzić, to z pochlebną opinią odnośnie trybu budowania - również jest strasznie okrojony, brak możliwości choćby kształtowania terenu (wznoszenie pagórków, tworzenie małych wąwązików etc.) czy ubogie, "sztuczne" koloryzacje terenu strasznie ogranicza tą budowę. Okrojona ilość drzwi i okien, które przyzwoicie by się prezentowały też nie ratuje tej serii, bo budowanie domów na okrągło z tym samym wyposażeniem bardzo szybko nuży i do reszty odbiera radość z rozgrywki. Ogólnie można pograć, zwłaszcza z doborem kilku ciekawych modów, a nawet i spędzić z grą dłuuuugie godziny, ale ciągle czegoś brakuje. Niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones