PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=688472}
7,2 11 301
ocen
7,2 10 1 11301
The Sims 4
powrót do forum gry The Sims 4

Najgorsza odsłona

ocenił(a) grę na 5

The Sims było dla mnie czymś nowym. Nie dobrym, fajnym ale... Nowym. Było ciekawie lecz po dłuższej grze człowiek sobie przypominał o tym, że niestety nie ma zbyt wielu możliwości. The Sims 2 to moim zdaniem najlepsza odsłona. Mimo wieku poświęciłam tej grze duuużo czasu i na prawdę potrafiła wciągnąć. Ciągle dalej tam wracam. W trójce też było ciekawie lecz akurat tam było aż za dużo możliwości. Po dodatkach gra się znudziła i była jedynie rozrywką na deszczowy dzień w południe po powrocie z kościoła. Czwórka jak dla mnie to wielkie nieporozumienie. Przymus łączenia się z internetem ? A co to jest ? Gra przeglądarkowa ?! Słabe, słabe... Bardzo mierne. Jedynym plusem jest tworzenie postaci bo funkcje są bardzo ciekawe. Ale na CASie się kończy. Fabuła nie może być zbytnio rozbudowana, błędy z aktualizacjami, brak funkcji dostępnych we wcześniejszych odsłonach gry. Zdecydowanie NIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones