Dawno nie grałem w tak klimatyczną produkcję.Szczególnie to zasługa wspaniałej grafiki i projektowi poziomów,które pod względem artystycznym przebijają wszystkie "indyki" jakie do tej pory wyszły,oraz oczywiście minimalistycznej muzyki,która świetnie buduje atmosferę tajemniczości opuszczonej stacji kosmicznej....