PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=631588}
2 821
chce zagrać
The Walking Dead: Season One
powrót do forum gry The Walking Dead: Season One

Jesli lubisz serial

ocenił(a) grę na 9

na pewno polubisz ta gre, swietny klimat, trudne decyzje, swietna gra,
co prawda dopiero 1 epizod, ale czekam na 2 bardziej niz na odcinki serialu :D

ocenił(a) grę na 8
bojan89

gdzie molgbym zamowic wszystkie epizody?

ocenił(a) grę na 9
Mati_Hardcore

na stronie producenta, wpisz w googla the walking dead game,
kolejny epizod ma byc dopiero za miesiac :|

ocenił(a) grę na 8
bojan89

A ja się zapytam o coś innego. Jak uruchomiłeś tę grę? Po włączeniu włącza mi się komunikat o podanie jakiegoś hasła, a później, że nie może się połączyć ze stroną producenta czy jakoś tak.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

nie wiem, ja mam ze sklepu reloaded i wszystko mi dziala ;p

ocenił(a) grę na 8
bojan89

szukalem na stronach typu allegro, tam wszystko kupuje,zamawiam, a od stron producenta nigdy nie zamawialem, czyms to sie rozni"??

ocenił(a) grę na 9
Mati_Hardcore

sklep powinienem ujac w cudzyslow ;p

ocenił(a) grę na 8
Mati_Hardcore

Gry nie dostaniesz w wersji pudełkowej ponieważ takowej nie ma. Rozprowadzana jest przez internet za pomocą takich stron jak steam, ign czy właśnie oryginalna strona producenta. Problem polega na tym, że gra kosztuje 24 dolce chyba, że ma się tak jakieś punkty albo coś w tym rodzaju. Ja osobiście się na tym nie znam i poradziłem sobie trochę inaczej :) Jak każdy wie.

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Heh - Reloaded powiadasz? ;P Też mam właśnie z tego sklepu i powiem że gra jest co najmniej niezła. Aczkolwiek klimat oryginalnego komiksu jest uchwycony średnio to i tak lepiej niż w większości gier o tej tematyce.

ocenił(a) grę na 9
Paul_von_Nod

ja przeczytalem tylko 2 zeszyty, poczekam na 3 serie serialu, pozniej przeczytam 3 zeszyt i najwyzej milo sie 'rozczaruje' niz mialoby to byc na odwrot, ze tego i tego zabraklo w serialu.
co do gry to mnie przeraza czekanie miesiaca na kolejna czesc, chyba do tego czasu przejde gre na wszystkie mozliwe opcje :D

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Aaaaa Bo Ty czytasz to co w Polsce wydano. OK. Ile części komiksu znajduje się w takim zeszycie? Bo w Stanach właśnie wyszedł 96 odcinek serii.

ocenił(a) grę na 9
Paul_von_Nod

zle sie wyrazilem, 2 odcinki przeczytalem, co prawda wcale nie musze czytac tego po polsku, ale jakos mi sie nie chce i ostatnio brak czasu jakos na wszystko ;p

ocenił(a) grę na 8
Paul_von_Nod

W tomie jak już (jest ich już 16) znajduje się podajże 6 zeszytów. W maju wyjdzie kolejny zeszyt, który rozpocznie tom 17 pt. "Something to fear" Powiem szczerze, że zapowiada się dość ciekawie.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

Czyli Polska prawie na bieżąco. Ja i tak czytam na bieżąco ale to dobrze dla wszystkich fanów, którzy nie znają angielskiego.

ocenił(a) grę na 8
Paul_von_Nod

Nie wiem na którym jesteś tomie, ale tylko pierwszych 8 jest przetłumaczone na polski. Z tego co wiem bardzo trudno dostać kolejne egzemplarze w naszym języku np. w empiku ekspedientka powiedziała mi, że spadł popyt na TWD i po prostu nie opłacało im się dalej tłumaczyć, bo sprzedaż nie pokrywała kosztów produkcji. Jednakże z tego co ktoś pisał na stronie serialu jakiś użytkownik zabrał się za dalsze tłumaczenie.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

Na bieżąco to znaczy czytam to co wychodzi w Stanach. Czyli aktualnie 96 odcinek serii głównej. A jest jeszcze kompendium postaci i krótka historyjka Michonne z kwietniowego Playboya (oczywiście amerykańskiego).

tomb2525

Jeżeli masz na myśli dostępność w internecie to tak, dostępne jest osiem pierwszych tomów. A ogólnie mówiąc to po polsku są wydane wszystkie tj piętnaście. Trudno dostać pierwsze tomy, reszta jest dostępna. A szesnasty tom będzie miał premierę w Stanach w czerwcu, u nas pewnie we wrześniu

ocenił(a) grę na 8
Rover92

A no chyba, że tak. Wnioskując z Twojej wypowiedzi coś się musiało ruszyć w tej kwestii. Ja pytałem się w sklepach jakieś pół roku temu.

tomb2525

Ekspedientka raczej wprowadziła cię w błąd ;). Planowany jest dodruk tomów, których nakład się wyczerpał, także popyt chyba nie maleje. W związku z serialem, a teraz również grą (swoją drogą świetną) fanów jak i czytelników przybywa i będzie przybywać.

ocenił(a) grę na 8
Rover92

No ja mam nadzieję :) TWD to świetna marka. Mam też nadzieję na grubszą akcje związaną z Hiltop (komiks) no i oczywiście w grze i serialu również. Mam nadzieję, że czymś nas zaskoczą. PS. w grze zaintrygowało mnie zdjęcie jak nasz grupka jedzie pociągiem na ulicy. Ciekawe co z tego będzie.

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Poczekasz sobie dłużej niż miesiąc. Premiera drugiej części zaplanowana dopiero na końcówkę czerwca. Tak rozplanowali sobie wydawania epizodów, żeby serię komputerową zakończyć w grudniu, w momencie końcówki ostatniego epizodu pierwszej połowy 3 sezonu TWD. Uważam, że to trochę za dużo. Gra jest strasznie klimatyczna i świetnie odwzorowuje klimat komiksu. Początkowe obawy odnośnie grafiki i całego sytemu point&click na całe szczęście się nie sprawdziły. PS. mogli tak rozplanować całą historię aby właśnie jeden epizod wydawany był co miesiąc. Poza tym mogły by być odrobinę dłuższe.

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

W jednym zdaniu masło maślane ale każdy wie o co mi chodziło :)

ocenił(a) grę na 8
tomb2525

Sprostowanie. Widzę, że na stronie producenta poprawione daty wydania. Epizod drugi 30 maj,

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

nie rozumiem czemu akurat miesieczne odstepy, przeciez ludzi szlag bedzie trafial z tego powodu, ja dopiero dzien po przejsciu tego jestem i nerwicy juz dostaje

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Ja mam tak samo :) Nie mam nic przeciwko partom czy tam epizodom ale okres miesiąca to stanowczo za długo. Mogli tak zakreślić historię aby materiału starczyło na tyle części by co najmniej raz w tygodniu wydawali po jednym. Statystyka jak w przypadku serialu. Pięć miesięcy po 4 epizody daje nam włącznie dwadzieścia. Oni by mieli z tego zyski bo na pewno ludzie zakupili sobie ten produkt, a my moglibyśmy się cieszyć z faktu, że w przerwie między serialowym TWD mamy chociaż do czynienia z grą. PS. z nieoficjalnego info wiem, że tellete pracuje również nad kolejnym sezonem gry który opowiadać będzie dalej o grupie Lee lub ewentualnie zakończą jego historię i wprowadzą nową grupę. Dla mnie było by super, tylko proszę nie w takich odstępach czasu te epizody.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

dokladnie, wtedy nachodzi czlowieka wieksza ochota, ale gdzie dawac miesiac :|, najlepiej maja Ci co kupili gre, placisz i mozesz przejsc tylko jeden odcinek i czekanko :D

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Gdyby np. w grze było tak, że rozwiązań przejścia jest kilkanaście to nie ma problemu, ale tu są zaledwie dwie albo trzy drogi i na tym koniec. Przecież nie będę w kółko powtarzał jednego i tego samego. Aczkolwiek muszę stwierdzić, że zapowiedź drugiego epizodu jeszcze bardziej mnie zachęciła do gry. Zapowiada się naprawdę ciekawie. PS. Nie wiem jak Ty ale mi strasznie spodobała się postać Clementine, Carly i Lee. Nie są takie bezbarwne jak reszta i powiem szczerze, że fajne tworzą trio. Zastanawiam się czy producenci gry dadzą nam możliwość aby coś tam między nimi się wytworzyło

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

jesli dobrze pamietam i Carla to corka tego starszego co sie do nas przywala od poczatku to tez mam nadzieje, ze cos sie pozniej z tego zrodzi :D

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Carly to nie córka tego starszego. To jest ta postać co była z nami ratować Glenna na placu koło motelu. Córką tego dziada jest Lilly.

ocenił(a) grę na 9
tomb2525

czytalem niedawno na forum innym o tym i juz wiem :D
ja mysle, ze predzej on z ta jego corka cos bedzie mial niz z ta dziennikarka

ocenił(a) grę na 8
bojan89

Możliwe. Pożyjemy zobaczymy :)

ocenił(a) grę na 5
bojan89

czesc gdzie mozana kupic ta gre? i w jakim jezyku?

ocenił(a) grę na 9
agahub37

gra jest po angielsku, ale podobno fani juz tlumacza na nasz jezyk,
gre mozesz kupic na steamie, albo na oficjalnej stronie, mozesz tez kupic z innych zrodel ;p

ocenił(a) grę na 5
bojan89

to chyba poczekam na pl gdyż lubię rozumieć wszystko dokładnie a czasami wpadają sówka których nie znam wtedy mam tak że się gubię xdd a w formie fizycznej nie wyszla gierka?

ocenił(a) grę na 10
agahub37

Na Allegro można nabyć wszystkie.

ocenił(a) grę na 8
Zilla

Unikaj allegro. Na tym portalu krąży wielu naciągaczy. Jak pobierać to z zaufanego źródła jak ign cz steam. Ewentualnie zawsze pozostaje ta druga opcja :D Każdy wie o co chodzi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones