PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Jutro trailer finału!

ocenił(a) grę na 8

Tak jak w temacie :)

cluke

Czyli za półtora godziny :D.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Chciałabym... ma być chyba koło 10-13 :/ Ale to i tak fajnie :D

cluke

Trochę ciężko będzie im zrobić trailer by nie pokazać kogo zastrzelili.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Nawet bardzo ciężko.

cluke

Ma być o 10 ich czasu, nie naszego.

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

Czyli u nas koło 11-14, nie? XD

ocenił(a) grę na 10
cluke

Po 16 będzie :) Różnica jest 6 godzin chyba :)

ocenił(a) grę na 8
kacperowski20

No kur...

ocenił(a) grę na 10
cluke

Trzeba czekać :D Ja Oba sezony przeszedłem w 4 dni.Wciąga bardziej niż serial telewizyjny,chyba dlatego że ten komputerowy serial można przeżywać i mieć wpływ na to co się stanie.Fabularny majstersztyk...

ocenił(a) grę na 8
kacperowski20

Czas specjalnie się dłuży :/

kacperowski20

Masz rację równe 6 godzin.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Za mniej niż 2 godziny trailer! :'D

ocenił(a) grę na 10
cluke

No i dlaczego tak późno?? Już powinien być dawno :(

ocenił(a) grę na 8
kacperowski20

Już jest! HFDHGFDFGYHGFD oszaleję

kacperowski20

Już jest na yt

Mischol

Właściwie to nic nie pokazali. I dobrze.

OrkSzwajcarskiBaron

A co mogli oprócz Clem pokazać żeby nie zaspojlerować

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Szczerze to spodziewałam się czegoś innego. No ale fajna była ta dodatkowa scenka z Clemmy i Sandrą :')

ocenił(a) grę na 10
OrkSzwajcarskiBaron

No WTF? Nic kompletnie nie pokazali.Ja rozumiem ale bez przesady...

kacperowski20

W końcu to finał, każda scena w nim jest ogromnym spoilerem i ja się ciesze, że prawie nic nie pokazali, ale ta dodatkowa scenka z Sandrą sprawiła, że zaczęłam płakać, mam 20 lat, a ryczałam przy tej scenie, ponieważ obawiam się najgorszego...

ocenił(a) grę na 8
aneciora11

Jaką Sandrą? Nie mogę tego obejrzeć przez ten beznadziejny internet w orange ;_; Mogłabyś mi to mniej więcej streścić?

ocenił(a) grę na 8
Ami24

Sandra - opiekunka Clem z pierwszego odcinka 1. sezonu. Pierwsza połowa trailera to po prostu historia Clementine od momentu poznania Lee, aż do końca ostatniego odcinka czwartego drugiego sezonu i śmierci Rebecci. Natomiast później widzimy krótki klip w którym Sandra nagrywa Clem, która zauważa małego szopa wychodzącego z jej domku na drzewie i zdaje telefoniczną relację z tego wydarzenia swoim rodzicom. Clementine krótko żegna się ze swoją mamą i ojcem i padają słowa "do zobaczenia wkrótce"...

ocenił(a) grę na 8
oOAlexOo

Feels ;'(

ocenił(a) grę na 8
oOAlexOo

Dzięki ;) Jestem tylko ciekawa co to ma wspólnego z tym co będzie się działo w finale :>

Ami24

Twórcy lubią grać na emocjach a wy się ciągle nabieracie.

ocenił(a) grę na 10
oOAlexOo

pamiętam ze clementaine wyruszyla z grupa szukac swych rodzicow. przypomnijcie mi czy wyjasnilo się co tak naprawdę stało się rodzicom clem, czy wiadomo ze nie zyja, a może jednak zyja. gdzies mi umknelo.

krzeszol

Jej rodzice nie żyją. W piątym epizodzie, pierwszego sezonu Clem widzi ich jako szwędaczy. W trailerze przez chwile ich widać.

ocenił(a) grę na 10
Maillen

Racja, dziekuje

ocenił(a) grę na 9
aneciora11

Sandra, moja imienniczka, zawsze mnie to porusza ;p Prawie płakałam na końcu. Nie uważacie, że Clem wygląda jakby została postrzelona?

cluke

Według mnie pokazanie Luke'a przez prawie 2/3 trailera może się źle skończyć.... A bynajmniej mam złe przeczucia.

Bobekxd

Źle dla Clem nie będzie.

Mischol

Ale mi chodzi o Luke'a ciągle jego głos w tle był albo sama jego postać...

ocenił(a) grę na 8
cluke

Za to zakończenie oficjalnie nienawidzę Telltale Games.

cluke

Wy już po finale? no to nieźle, ja dopiero jutro, bo ogrywam wersje na PS3 dlatego będę musiała sporo tematów nadrobić :)
Cluke, a co do zakończenia :) pytanie bez spojlera, i taka odpowiedz niech będzie, finał na miarę 1 sezonu czy nie?

aneciora11

Chyba nawet lepszy. Fenomenalne zakończenie.

aneciora11

Moje zakończenie było... ciekawe. Ale chyba jednak nie aż tak, jak w pierwszym sezonie... Przekonasz się sama, na pewno nie będziesz żałować ;)

ocenił(a) grę na 8
aneciora11

Moim zdaniem zakończenie w tym sezonie było o wiele lepsze i smutniejsze. Zależy, które wybierzesz...

cluke

Zakończenie z Kennym było genialne.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Shhh, nie spoileruj :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones