PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 256
ocen
8,3 10 1 10256
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Otóż, przypomnijcie sobie scene kiedy Sarah pyta sie Clem gdzie poszedl jej tata z Rebeccą, po
chwili siada a potem pokazuje Clementine broń z zapytaniem czy nauczy ją strzelać. I teraz uwaga,
dzisiaj przeglądając różnorodne gameplaye z TWD Season two trafiłam na filmik PewDiePie. I on
doszedl do tej sceny i odziwo w ogóle nie było tam motywu z bronią i ze strzelaniem. Wiecie moze
od czego to może zależeć?

ocenił(a) grę na 8
Trivlie

U mnie również nie było tego motywu, a przechodziłem dwa razy i wybierałem inne opcje opcje dialogowe.

ocenił(a) grę na 9
Trivlie

Też nie miałam tego motywu z bronią. I też jestem ciekawa od czego dokładnie to zależy...

ocenił(a) grę na 9
ulka96

Ja miałam właśnie zupełnie inaczej, ja miałam ten motyw i oglądając filmik takie 'eee wtf' i sprawdzałam czy mi czegoś nie przeskoczyło. No ciekawa jestem.

ocenił(a) grę na 8
Trivlie

Zależy od tego, jakie opcje dialogowe wybrało się podczas pierwszej rozmowy z Sarą - kiedy Clem szuka medykamentów. Sara musi mieć do niej większe zaufanie, żeby pokazać znalezioną broń.

ocenił(a) grę na 9
Necroscope

O widzisz, chyba teraz przejdę ten epizod po raz szósty i zobaczę.

Trivlie

Dokładnie, wszystko zależy od ich pierwszej rozmowy. Też się zdziwiłam, że u Pewdiego tego nie było :)

ocenił(a) grę na 9
elfka77

Dziękuję bardzo :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones