PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Zauważyliście, że przy napisach końcowych po drugim epizodzie pojawia się cover utworu "Where Did You Sleep Last Night" Nirvany? Jest w zupełnie innej aranżacji i śpiewa go kobieta, ale da się go rozpoznać. Dla mnie jest to miły element, zwłaszcza że tuż wcześniej - przypadkiem lub nie - bohaterowie rozważali nocleg w schronisku.

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

Tak. To jest cover In the Pines (Where did you sleep lat night). Dla mnie to również bardzo miły element i bylam zachwycona jak usłyszałam tą piosenke w wykonaniu Janel Drewis na końcu mojej ukochanej gry :))

Trivlie

Dzięki za tytuł. Nie dość, że znalazłem sobie tę piosenkę na YouTube, to jeszcze dowiedziałem się, że to wcale nie jest piosenka Nirvany (a przynajmniej nie ich własna kompozycja), tylko wariacja na temat starego folkowego utworu. "In the Pines" - wbrew pierwszemu wrażeniu - ma zresztą nieco inne słowa.

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

Nie wiem, ja nie byłam pewna czy to Niirvany ale wiem że gdzieś grali tą piosenkę. Mi osobiście bardzo podoba się wykonanie Janel ale to już kwestia gustu. Wiele osób na zagranicznych forach ją zjeżdżało za to wykonanie. Dla mnie jest super ;) a Ty? Co o nim sądzisz?

Trivlie

Fajny, bardzo fajny utwór. W tej wersji jest niesłychanie nastrojowy i przyjemnie melancholijny. Idealnie pasuje do TWD, choć moim zdaniem znacznie lepiej sprawdziłby się w napisach po piątym epizodzie pierwszego sezonu. Nirvana nagrała swoją wersję, jak wielu innych artystów. Wszystko wzięło się od tych słów, które są tradycyjną częścią tego utworu:

"Black girl, black girl, don't lie to me
Where did you stay last night?
I stayed in the pines where the sun never shines
And shivered when the cold wind blows"

Po prostu dotychczas myślałem, że to od początku do końca kompozycja tego zespołu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones