PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 253
oceny
8,3 10 1 10253
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Odcinek 5 - trofea ;)

ocenił(a) grę na 8

http://walkingdead.wikia.com/wiki/No_Going_Back Tutaj można znaleźć trofea do 5 odcinka.
Umieram z ciekawości co się wydarzy w tym odcinku ^^ Jak obstawiacie, kto przeżyje a kto zginie?
Jak wszystko się skończy? I kiedy będzie premiera?

ocenił(a) grę na 10
Ami24

Jezus, też nie mogę się doczekać tego odcinka: D Myślę, że zginą Mike (niech mi tylko ruszą Bonnie...), Luke, i także dziecko Rebeki. Widząc pierwsze trofeum domyślam się, że już na samym początku odcinka mieli kilka QTE, które zadecydują o naszym życiu... (już sobie wyobrażam łapanie kogoś z naszej grupy, albo Arvo do użycia jako żywej tarczy d; ). Link do tematu dotyczącego wyborów w następnym odcinku ;d http://walkingdead.wikia.com/wiki/Thread:241314

Nie rozumiem czemu ludzie myślą, że Christa/Lily wróci ;/ Według mnie nie zobaczymy żadnej z nich...

ocenił(a) grę na 8
portugas123

Ja myślę, że Luke i Kenny przeżyją ;d Uważam, że jednym z trudnych wyborów będzie uratowanie jednego z nich. Jestem prawie pewny, że Mike umrze bo praktycznie jego wątek nie został w ogóle rozwinięty w porównaniu do Bonnie chociaż osobiście wolałbym żeby uśmiercili ją zamiast niego. Co do dziecka to sam nie wiem, nie ma go kto wyżywić. Musieliby znaleźć jakieś mleko w proszku, a oni są na jakimś zadupiu gdzie nigdzie nie ma apteki czy hipermarketu więc najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbycie się go tylko wtedy Kenny totalnie by się załamał. Myślę, że odcinek pod koniec września albo na początku października.

Yalen

Na Steamie jest od wczoraj kopia recenzencka odcinka. Zawsze gdy wrzucają wersje dla prasy, to odcinek wychodził po dwóch tygodniach. Najwcześniej więc odcinek wyjdzie jeszcze w sierpniu.

ocenił(a) grę na 8
orvaldi

Może 1 września? Jako takie pocieszenie ^^

ocenił(a) grę na 8
Yalen

Niestety znają TTG to jak będzie wybór żeby uratować Kenny'iego lub Luke'a (wolę tego drugiego) to wcześniej czy później ten którego wybraliśmy zginie ;-;

ocenił(a) grę na 10
Ami24

Prędzej czy później każdy na tym świecie i tak zginie, jak nie od szwędaczy to ze starości (lub czegoś innego co jest nieuniknione). Dlatego takie ważne jest to dziecko Rebeki .-.

ocenił(a) grę na 10
portugas123

Inne dzieci świata x)

ocenił(a) grę na 8
portugas123

Powrót którejś z nich to będzie jak powrót Kenny'iego. Wszyscy to przewidzieli i będzie 0 zabawy i zaskoczenia -,-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones