PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 256
ocen
8,3 10 1 10256
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Prośba :)

ocenił(a) grę na 9

Mam prośbę, otóż czy ktoś usiadł na kolacji z grupą Kennego? Moglibyście opowiedzieć jak
potoczyła się wtedy rozmowa? I jak myslicie Carver należy do obozu który był pod końcem dodatku
400 dni? Czy Clem pozna postacie które były w dodatku? I czy wybory które podjeliśmy w nim będą
miały na to wszystko wpływ? Z tego co pamiętam postacie dochodziły do obozu albo i nie (to było
zależne od wyborów), no i ta ruda której dali jedzenie (nie pamiętam imienia) chyba niekoniecznie
musiała tam dołączyć, a nie pamiętam czy dołączyła do obozu gdy grał "Rock". Tak oglądam TWD u
niego, bo sam nie mam możliwości zagrania w grę :/

Pawel67_filmweb

Rozmowa potoczyła się prawie identycznie, tyle, że to Kenny pytał Clem o tamtych. I po chwili Luke i Nick przysiedli się do nich. Z tego co pamiętam to Cry w swoim gameplayu na youtubie usiadł do Kenny'ego, możesz obejrzeć. Kobieta o którą Ci chodzi to Bonnie, nie grałam w dodatek, ale z tego co komentował Cry to zrozumiałam, że ją skojarzył, więc tak, Carver i jego ludzie to prawdopodobnie ten obóz o którym mówisz. Co do wyborów z dodatku to nie mam pojęcia akurat.

ocenił(a) grę na 9
Pawel67_filmweb

Rock nie usiadł z Kennym? Nieładnie, bo to gospodarz i nie widział Clem prawie 2 lata. Bonnie była jedyną postacią, która zawsze opuszczała obóz w 400 days - dlatego pojawia się zawsze. Pozostali też pojawią się w późniejszych epizodach. Prawdopodobnie w kolejnym. Ktoś chyba nawet dobrał się do plików gry i podobno jest tam kilka imion. Więc na 90% to te same obozy. I pewnie pojawią się tylko ci, którzy opuścili obóz w 400 days. To tyle ;) 2 epizod skończył się świetnie. Oby przerwa nie była zbyt długa, bo czuję że 3 może być naprawdę ciekawy.

ocenił(a) grę na 9
GF1115

Nie usiadł, bo powiedział, że ci nowi mogą poczuć się odrzuceni jak tylko Clem zobaczyła starego znajomego. No i też dlatego, że chciał pozostać neutralnym gdyż wcześniej był po stronie nowych. Czyli 1:1 :D
I jak myslicie czy ten czarny utrzyma się długo? (Jeśli Kenny nie strzeli w Carvera to on przeżyje, a jeśli strzeli to trafia go w ramię a ten szybko zabija czarnego. Nie mam pamięci do imion xD) Na moje oko zginie na początku 3 epizodu. Tak samo jak było z wyborem Lily czy ma zostać czy nie, a i tak odjechała na samym początku następnego epizodu...

ocenił(a) grę na 9
Pawel67_filmweb

Ja tez nie usiadlam z Kennym, co z tego ze gospodarz. Luke jest najbliższy memu sercu, tylko mam nadzieje ze on wgl przezyl. A co do tych pytan to czarny to Alvin i nie sądze zeby utrzymal sie dlugo, Carver pewnie zabije go od razu bo to w koncu.
dla niego konkurencja

Ogolnie jak usiadziesz z Kenny'm to bedziecie gadac o Luke a kiedy chłopaki sie dosiada to bedziecie gadac o Wellington, potem Kenny pokłóci sie z Luke'm i Nickiem. Potem to juz standardowo pojdziesz z Waltem pogadać i potem to juz normalnie.

Zapewne Carver nalezy do tego obozu

Clem juz poznala Bonnie, zapewne pozna jeszcze Wyatta i Eddiego :) (Eddie juz jest potwierdzony)

W dodatku 400 days bez wzgledu na to co powiesz Tavią i tak Bonnie (bo tak ma na imie ruda ktorej dalismy żarcie) pojdzie do tego obozu.

Mam nadzieje ze pomoglam :) Milej gry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones