PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Świetny początek epizodu 5 powrót pewnej osoby [ nie Christy ]. CO o tym sądzicie ?

Mischol

I ogólnie cały epizod najlepszy ze wszystkich.

ocenił(a) grę na 10
Mischol

Masz już odcinek 5? :OOOO

#zazdrość

portugas123

Ja nie mam ale na yt jest jak chcesz.

Mischol

Może Lilly wróci albo ktoś z DLC.

Bobekxd

Nie ale zobaczysz bo po 2 minutach ta postać się pojawia

ocenił(a) grę na 10
Mischol

Boże, nie masz pojęcia jak mnie kusi, żeby cię wypytać o ten odcinek ;____; Więc, gdybym poległ i zaczął się pytać, to nic mi nie mów x d

portugas123

Mogę powiedzieć to że .........

ocenił(a) grę na 8
Mischol

Ja mam tylko jedno pytanie :> Czy Luke zginie? Jeśli tak to w jaki sposób?

Ami24

Dużo Spojlerów














Niestety tak przez arvo. Arvo zaprowadzi ich do domu w którym się ukrywali i droga do niego będzie prowadzić przez rzekę. Luke który został wcześniej postrzelony w nogę będzie się trzymać na końcu. Pod koniec drogi gdy Arvo zauważył zombie zaczął biec. Kenny biegł za nim bo myślał że chcę uciec. Przez to Luke spadł do wody Clem może albo go ratować i wpadnie do wody , lecz Jane [Tak wróci ] ją wyłowi lub jeśli Clem mu nie pomoże sam zginie .

ocenił(a) grę na 8
Mischol

Dzięki ;) Kurde a tak lubiłam Luke` a ;_;

Mischol

SPOILERY




Czy ja wiem, czy to wina Arvo? Przecież to Kenny zaczął go gonić, a Luke już wtedy stał nieruchomo nad taflą lodu, która zaczęła pękać. Dodatkowo stał na końcu, z tyłu. Winy szukałbym po stronie Bonnie lub... Clem. Sam Luke zapewniał Bonnie, że się stamtąd wydostanie, mimo postrzelonej nogi. Prosił tylko, by go osłaniać, aby nikt nie wchodził i go ratował, bo wpadną razem z nim do wody. Tak też uczyniłem. A głupia Bonnie poszła po niego, i lód pękł, by następnie obwiniać Clem o jego śmierć. Głupota. Znam tylko jeden scenariusz, bo postanowiłem go osłaniać, a następnie ratować, ale przypuszczam, że i tak by zginął.

marsin99

Ja ratowałem i Clem wpadła do wody razem z nim, oczywiście nie przeżył tego.

ocenił(a) grę na 10
mmaakkss

Zrobiłem to samo ._.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones