PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Sezon 3 potwierdzony!

ocenił(a) grę na 8

Strasznie się jaram :D

ocenił(a) grę na 9
cluke

I teraz czekać znowu kilka miesięcy na szczegóły :)

cluke

Ciekawe czy się Lilly pojawi :P

cluke

Ale byłyby jaja jakby Lilly była z ruskami xD Właściwie to kiedy premiera ostatniego odcinka?

ocenił(a) grę na 8
Haoska

Możliwe, że na koniec września, ale bardziej prawdopodobne jest to, że pojawi się na początku października.

cluke

Wiadomo czemu nie było nawet "promo" pod koniec czwartego odcinka?

ocenił(a) grę na 8
Haoska

Nie było promo dlatego, że to byłby za duży spoiler. Przecież nie wiadomo kto przeżył podczas tej strzelaniny. :P

ocenił(a) grę na 9
cluke

Ja gdzieś czytałem że piąty ma się pojawić jeszcze w te wakacje.

ocenił(a) grę na 8
kurto95

Kurczę, to jest całkiem możliwe, nie mogą przecież trzymać graczy w takiej niepewności, bo zakończenie Amid The Ruins było.... nie mam odpowiedniego słowa na to, co się stało z moim mózgiem po strzelaninie XD

cluke

W pierwszym sezonie piąty odcinek ukazał się zaledwie miesiąc (miesiąc i 11 dni, dokładniej rzecz ujmując) po czwartym.

ocenił(a) grę na 8
Evangarden

Przed chwilą sprawdzałam angielską wikię i jest tam napisane, że ma się pojawić jakoś we wrześniu.

ocenił(a) grę na 9
cluke

Ja myśle że dokładnej daty premiery to nawet sami twórcy nie znają.

ocenił(a) grę na 10
kurto95

Podacie jakieś zródło na temat powstania 3 sezonu?

ocenił(a) grę na 8
Mateusz_Paczek

Wejdź na twittera Telltale Games, zjedź trochę na dół i tam jest taki tweet "Confirmed at #SDCC! @telltalegames President @kevbru & @RobertKirkman "There WILL be a 3rd season of #TheWalkingDead"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones