PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 253
oceny
8,3 10 1 10253
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

I nie, nie mam na myśli trzeciego sezonu. Czemu tak myślę? Po pierwsze kiedy przeglądam osiągnięcia po skończeniu epizodu "No going back" wyświetla się, że odblokowałem 32 osiągnięcia z....40? A także napisy do tego odcinka były bardzo krótkie. Gdzie obsada? Gdzie się podziały podsumowania wszystkich wyborów? Zdecydowanie szykuje się coś w stylu 400 Days z poprzedniego sezonu.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

32/40, bo wczoraj Steam miał problem z naliczaniem osiągnięć ;] Przyjrzyj się dokładnie osiągnięciom z gry - po prostu nie zaliczyło Ci tych z 5 epizodu.

taniec_chochola

Nie. Ponieważ taki sam "problem" jest wersją na Xboxa 360 w którą grałem...to w takim razie zliczę wszystkie osiągnięcia.

taniec_chochola

K**rwa....40.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Nie wiem jak na Xboxie, ale Steam już dziś normalnie liczy acziki, właśnie kończę drugi raz epizod i jak tylko skończę dobiję do 40, więc wszystko się zgadza. To oczywiście nie wyklucza dlc, choć nie wiem, czemu miałoby służyć (już 400 Days było takie sobie, równie dobrze te postacie mogły się pojawić w drugim sezonie bez żadnego backgroundu).

taniec_chochola

Spodziewaj się mocnego końca, który może iść w szranki z finałem sezonu pierwszego.

ocenił(a) grę na 7
crazy_race

Już raz skończyłem ten epizod i chyba jednak mną nie wstrząsnął ;) Drugie przejście robię tylko dla zaliczenia aczików. Cały drugi sezon rozlazł się w trochę w szwach - wybuchowość Kenny'ego została pokazana i pociągnięta bezbłędnie, ale nie było dla niego żadnej przeciwwagi w postaci równie konsekwentnie budowanego bohatera lub bohaterki. Luke odsunięty na dalszy plan (w zasadzie okazuje się, że ze świecznika zdjęto go już w czasie trzeciego epizodu), Jane znamy zbyt krótko i zbyt mocno postawiono na jej naturę samotniczki. Konflikt Kenny/Jane po prostu nie był wiarygodny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones