PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 253
oceny
8,3 10 1 10253
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

http://walkingdead.wikia.com/wiki/Amid_The_Ruins
Na wikii już są trofea dla Amid the ruins. Mnie z lekka przerażają ale za to jestem cholernie ciekawa.
Co sądzicie?

Trivlie

Czyli wiadomo już, że na jakiś czas Clementine odłączy się od grupy. Ciekawe, czy stanie się to po, czy przed scenami z Kennym, Rebeccą czy Jane, które widać w trailerze.

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

Wydaje mi się że Clem ucieknie z Jane już na dobre... Trochę się obawiam ale zarazem już nie mogę się doczekać. Zapowiada się świetny epizod tylko ciekawe ile będziemy na niego czekać bo podobno dwa ostatnie epizody mają wyjść w wakacje w małym odstępie czasowym ale znając telltale za bardzo w to nie wierzę. Jane wydaje mi się bardzo podobna do Molly i mam nadzieję że własnie w IV epizodzie dowiemy się wszystkiego

Trivlie

W pierwszym sezonie poszczególne epizody ukazywały się w mniej więcej dwumiesięcznych odstępach (teraz ukazują się w mniej więcej trzymiesięcznych odstępach), ale czwarty i piąty epizod dzielił już ok. miesiąc. Niewykluczone więc, że tak będzie i tym razem - a nawet jeśli nie będzie, to przerwa i tak powinna być krótsza niż zazwyczaj.

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

Mam taką nadzieję. W końcu nikt nie chce czekać kolejne cztery miechy na pojawienie się epizodu, tymbardziej że każdy zdążył przyzwyczaić się do epizodów co dwa/trzy miesiące z pierwszego sezonu (tak jak zresztą trafnie spostrzegłeś/łaś)

Trivlie

Przy osiągnięciu "On Foot" mamy noworodka. Pytanie tylko, jak długo dziecko pożyje.

fallandir_2

Na stronie: http://walkingdead.wikia.com/wiki/Amid_The_Ruins są obrazki osiągnięć do 4 epizodu (mogą być spojlery), co już teraz może sugerować, że 4 odcinek ma szanse wyjść szybko może już w przyszłym miesiącu (na co liczę). W końcu Telltale Games ma w zanadrzu 2 gry do wydania o Bordelandsach (nie wiem czy dobrze piszę) i o uniwersum Gry o Tron (tej gry jestem ciekawa) więc jakby nie patrzeć chcą się pospieszyć. Z tych osiągnięć najbardziej ciekawi mnie ten o nazwie "A Heavy Burden" jest tam jakaś dziewczyna, która przypomina mi Sarę (teraz jestem tego pewna, po jej ubraniu, które identyczne jak w końcówce 3 epizodu) więc będzie żyła, ale mam nadzieję, że nie jako zombiak :)
Teraz, aby nie wydłużać mojego monologu, jeszcze stwierdzę, że ponoć wczoraj na forum Telltale Games rozpętała się burza z powodu rzekomego przecieku screenu na twitterze wyborów 4 epizodu (od razu zostało to usunięte), oczywiście nie mogę tego potwierdzić, wyczytałam to gdzieś na polskim forum.

aneciora11

A ja zaryzykuje CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOILER:
-pierwszą poważną decyzją będzie ocalenie lub opuszczenie Sary kiedy zlokalizujemy ją na kempingu
-nowym bohaterem który pojawi się w odcinku będzie Avaro. Clementine będzie miała do wyboru czy go okraść tudzież nie
-finalną decyzją będzie zastrzelenie Rebecci tudzież nie, po tym jak urodzi ona dziecko. ma się też pojawić lilly

OrkSzwajcarskiBaron

Co do sprawy z Rebbecą i ciążą to pasuje, ponieważ <SPOILER> po śmierci Carlosa <KONIEC SPOILERA> nie pozostaje w grupie właściwie nikt o ponad podstawowym pojęciu o ratowaniu życia/zdrowia. To pewnie Clem będzie pomagała odbierać poród (doświadczenie zdobyte u Christy?). Pytanko ode mnie - kim jest Avaro?

fallandir_2

SPOILER nie wiadomo kim jest Avaro może będzie członkiem ekipy lilly ( i może Eddiego obrazek 4) SPOILER

ocenił(a) grę na 9
Trivlie

Mnie za to bardzo ciekawi to o nowych umiejętnościach przetrwania ^^. Przez was teraz nie zasnę bo będę myśleć o tych wyborach na czwarty epizod :p No ciekawie się zapowiada nie?

Trivlie

Ciekawość ciekawością, zostało dużo czasu do następnego epizodu ;)

ocenił(a) grę na 9
fallandir_2

Podobno czwarty epizod ma wyjść wczesnym latem a piąty pod koniec sierpnia :)

Trivlie

Czy "wczesne lato" to czerwiec? Byłoby świetnie, w końcu TWD powinno wychodzić na zmianę z The Wolf Among Us, a on miał premierę w zeszłym tygodniu :)

ocenił(a) grę na 9
fallandir_2

Nie wiem, wczesne lato oznacza zapewne późny czerwiec albo początek lipca hah

Trivlie

ktoś może wie czy gra będzie miała platynę?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones