PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Wybór Luke/Kenny

ocenił(a) grę na 8

Niestety będzie...

cluke

Skąd informacja.

ocenił(a) grę na 8
OrkSzwajcarskiBaron

Znalazłam zdjęcie na tumblrze, niewiadomo czy to prawdziwe, ale jak dla mnie wygląda realnie.

ocenił(a) grę na 10
cluke

dasz linka? .-.

ocenił(a) grę na 8
portugas123

Wyślę ci prywatnie, bo tu się nie da.

ocenił(a) grę na 8
cluke

Możesz i mi wysłać tego linka? Jestem strasznie ciekawa :)

ocenił(a) grę na 10
cluke

zaakceptowane : )

ocenił(a) grę na 8
cluke

Mi również proszę wysłać linka :)

ocenił(a) grę na 8
cluke

Jeśli to prawda to ja oficjalnie nienawidzę TTG...

ocenił(a) grę na 8
Ami24

Zgadzam się.

cluke

Mi też wyślesz prywatnie.

cluke

Ja także bym prosiła o tego linka jeśli można :)

ocenił(a) grę na 8
cluke

Co do tego zdjęcia to raczej fake. Bardziej sugerowałbym się postami producentów na twiterze, którzy być może chcą nam zasugerować, że będziemy musieli wybrać spośród tych dwóch albo chcą po prostu wszystkich wkręcić.

Yalen

Kto wie, a może to jednak będzie prawda z tym wyborem, właściwie to od kiedy pojawił się Kenny to mam takie przeczucie, że coś takiego może być, hmmm więc to by by świadczyło, że finał może być właśnie 26 sierpnia :)
A najgorsze, że jeśli ten wybór nie daj Boże nadejdzie, to ja nie mam zielonego pojęcia kogo wybiorę, to jest w tym najlepsze :P

ocenił(a) grę na 8
aneciora11

Odkąd pojawiły się te spekulację od początku wiedziałem kogo wybiorę.

użytkownik usunięty
cluke

jak byś mógł to mi też daj linka

cluke

Nie zastanawiajcie się długo kogo wybierzecie, bo ten drugi i tak zginie epizod później - jak zawsze :)

AlexaM

Jak czytam forum Telltale i tam jest napisane, że to fake i długo o tym wiedzą. Grafika zbytnio rozmazana i gra wygląda na niej inaczej.

OrkSzwajcarskiBaron

no i mam nadzieję, że to fake. Swoją drogą to nie wiem po co tak szukać co się będzie działo w kolejnym epizodzie, przeciez niedługo wyjdzie i się dowiemy. Tak to teraz jeżeli okaze się, że to nie fake to będę miala zepsutą niespodziankę i dupa - zero zaskoczenia. Tak samo było z Kennym, nie byłam zaskoczona bo już wszędzie w necie o tym trąbili i po co to..

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

W sumie ja nie szukałam spoilerów, po prostu na to wpadłam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones