PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

Zakończenie "pod bramą"

użytkownik usunięty

Ending z poświęceniem Kenny'ego pod bramą do Wellington (z odmową Clementine) rozkleja najtwardszych sukinkotów, którzy golą klaty kamieniami, a do płatków na śniadanie dorzucają szkło. Emocjonalny dewastator, mogący stanąć na jednej półce z miażdżącym finałem pierwszego sezonu. Telltale Games to geniusze storytellingu.

ocenił(a) grę na 7

Eh, chciałbym żeby i na mnie to zakończenie wywarło aż takie wrażenie ale niestety tak nie było.. Nie mówię, że nie wzruszyłem się w ogóle, ale do finału pierwszego sezonu i tamtych przeżyć było mi daleko. Niestety muszę stwierdzić, że sezon drugi nieznacznie mnie zawiódł. To nadal kawał dobrej historii, ale jak to często bywa, część pierwsza była lepsza. <SPOILER!> Dlatego też największe wrażenie z całego finału 2 sezonu wywarł na mnie sen Clementine, kiedy to dane nam było jeszcze raz na chwilę zobaczyć Lee i usłyszeć jego niski, przyjazny głos dodający otuchy...

Dominik_KB

Ja to się wtedy bałem, że wszystko się Clementine przyśniło i to już koniec gry. :P

ocenił(a) grę na 9
Evangarden

Ja przez chwile myślałem, że umarła. Też na mnie ta scena wywarła spore wrażenie, zobaczyłem wtedy jak bardzo Clem się zmieniła, no i fajnie było znów zobaczyć Lee.

ocenił(a) grę na 9
Marzag

Też przez chwilę tak myslałem, ale to nie mogło się tak skończyć. Za banalne zakończenie jak na taką historie ;)

To ja chyba nie mam serca, bo mnie to zakończenie jakoś nie poruszyło.

ocenił(a) grę na 6

Jak dla mnie to zakończenie jest 100000 razy lepsze od 1 sezonu

ocenił(a) grę na 9
Gyp

Choć ogólnie 1 sezon wywarł lepsze wrażenie to końcówka wg mnie lepsza w 2, poryczałem się przy niej.. no i w końcu mieliśmy jakiś wybór :)

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

Też się poryczałem xD

ocenił(a) grę na 9
Gyp

Jak miałem się żegnać z Kennym to złapało za serducho :D Aż wróciłem z nim i czekam na 3 sezon ! Ale znając Telltale, uśmiercą go w tym następnym sezonie :/

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

Dave Fennoy powiedział w jednym z wywiadów że Telltale planuje aby w 3 sezonie to Kenny był głównym bohaterem. Nie wiem na ile to okaże się prawdą, biorąc pod uwagę że w jednym z zakończeń Kenny ginie przez strzał w głowę

ocenił(a) grę na 9
Gyp

Gdybyś znalazł ten wywiad to możesz go tu podrzucić :)

ocenił(a) grę na 6
h0pe17

https://www.youtube.com/watch?v=jqGXX7EiFdw
Proszę bardzo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones