PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 253
oceny
8,3 10 1 10253
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

gram sobie w TWD cała grupa ma pujść tam gdzie byliśmy z jane clementine wchodzi na góre i.........luke i jane uprawiali seks!!!!wiem że to poważna gra ale jak to zobaczyłam to tak wybuchłam śmiechem że aż moja siostra sprawdza co się dzieje xD

ziomek999

ty chyba jesteś nienormalna skoro widziałaś, że oni uprawiali seks. głodnemu chleb na myśli.

AlexaM

słuchaj jack se buta poprawiała luck jak zobaczyć clementine to się przestraszył a jak clem się go pyta co się stało to mówi ,,yyyyyyy no wiesz,,,,,,(przetłumaczyłam to)wiec jak myślisz co robili

ziomek999

po 1 nie jack tylko jane, bo luke pedałem chyba nie jest :) po 2 oni po prostu obok siebie siedzieli i świrowali ze sobą, nie sądzisz? a luke się speszył bo miał obserwować trupy i ostrzec jak będą nadchodziły, a tego nie zrobił bo się z nią zagadał.

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

Oni naprawdę uprawiali seks. Nawe sam Luke powiedział "Jane, she made an offer and... Jesus Christ I needed it okay?" Nawet na angielskiej wiki pisze.

cluke

zaraz, ale wam chodzi o to, że uprawiali, czy chcieli uprawiać? ziomek999 napisała ,,gram sobie w TWD cała grupa ma pujść tam gdzie byliśmy z jane clementine wchodzi na góre i.........luke i jane uprawiali seks!!!!'' - zrozumiałam to jako, że ona widziała jak oni to robią. dlatego się nie zgodziłam, bo coś takiego nie miało miejsca.

ocenił(a) grę na 8
AlexaM

Właściwie to racja. Zdaje mi się, że już to zrobili, bo jak weszła Clem to Luke coś mówił, że "Prawie zapomniałem jak to jest czuć człowieka..." nie wiem, coś podobnego mówił :D

ocenił(a) grę na 9
cluke

Też sobie tak przypominam, w każdym razie to wyglądało jakby do czegoś tam mogło dojść.

ziomek999

No dobra ale co w tym śmiesznego ?

ocenił(a) grę na 9
mmaakkss

tez sie zastanawiam

mmaakkss

mam tylko inne poczucie humoru

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones