PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=695571}
8,3 10 260
ocen
8,3 10 1 10260
The Walking Dead: Season Two
powrót do forum gry The Walking Dead: Season Two

epizod 3

ocenił(a) grę na 10

Witam was, czy ma ktoś może informacje kiedy będzie premiera trzeciego epizodu TWD? Chodzi mi oczywiście o przybliżoną datę. Widziałem, że jakieś filmiki juz Talltale wrzuca, tylko nie pytajcie o źródło ponieważ nie pamietam.

enzowski2

Dołączam się do pytania. Czytałem jedynie, że "wkrótce" ale znając TellTale... :p

enzowski2

Nie ma jeszcze żadnej oficjalnej daty :( Niektórzy fani przypuszczają,że być może odcinek pojawi się jakoś w połowie maja, ale to tylko przypuszczenia.

elfka77

jeśli TWD wyjdzie jak TWAU to połowa maja lub jego początek to prawdopodobna data

enzowski2

BTW jak coś to w sklepie Google Play jest akurat jakaś promocja i Walking dead sezon 1 jest darmowy! Może kogoś zainteresuje :)

ocenił(a) grę na 8
elfka77

Nie słyszałem o The Walking Dead na androida ;d

Paskins

A jest ;) Aczkolwiek trochę dziwnie się gra, choć to pewnie kwestia przyzwyczajenia.

ocenił(a) grę na 8
elfka77

:OOO Możesz link zapodać?

ocenił(a) grę na 8
Paskins

Dobra, już znalazłem, wystarczyło wyszukać "the walking dead season 1 android" xd Ale no rzeczywiście faza, gra pojawiła się dwa dni temu :D

Paskins

No, też byłam w szoku ;) Mimo wszystko fajnie będzie przejść jeszcze raz sezon pierwszy w taki nowy sposób:)

ocenił(a) grę na 9
elfka77

Niestety, to chyba tylko chwilowa promocja bo teraz tylko ep 1 s 1 jest za darmo :( No to się spóźniłam

ocenił(a) grę na 9
enzowski2

ja słyszałem że ma wyjść w czerwcu

enzowski2

Jako że zawsze wychodz we wtorek na początku miesiąca to podejrzewam 6 maja. Chociaz na forum telltale wszyscy mają nadzieję, że wyjdzie jeszcze w tym miesiącu ale ja w to wątpię.

lululu

poczekamy zobaczymy

enzowski2

Oficjalna data nie jest jeszcze znana, ale pojawiły się już osiągnięcia
!http://walkingdead.wikia.com/wiki/In_Harm%27s_Way! - oprócz wykrzykników.

enzowski2

6 maja :)

Dzolietta

to jest pewne juz czy tylko przypuszczenia?

olik124

Większość pisała ze pewniak a przed chwilą ktos napisal na fb, ze telltale oficjalnie zaprzeczylo na Twitterze jakoby pre miera odcinka miała byc jutro.

Dzolietta

cholera, a chwila nadziei była :(

olik124

To by było zbyt piękne :( czekajmy dalej...

ocenił(a) grę na 9
elfka77

Ja podejrzewam że epizod pojawi się jeszcze w tym miesiącu ;) Może tak 20 albo 27? Kto wie

ocenił(a) grę na 8
enzowski2

13, 14, 15 maj na różne platformy

ocenił(a) grę na 9
fightClub

Masz jakieś źródło tych informacji?

ocenił(a) grę na 3
Trivlie

http://www.thewalkingdead.com/telltale-episode-3-release-dates/

ocenił(a) grę na 9
Piramidoglowy

O proszę, no to cieszę się bardzo i dzięki ;)

ocenił(a) grę na 9
enzowski2

I jak? Faktycznie dzisiaj wyszło?

Trivlie

no wlasnie? jak ktos ma link to niech zarzuci

ocenił(a) grę na 8
Trivlie

Wyszło, wyszło :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones