PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=659801}
6,9 1 310
ocen
6,9 10 1 1310
The Walking Dead: Survival Instinct
powrót do forum gry The Walking Dead: Survival Instinct

szpital

ocenił(a) grę na 9

gra ma wiele błędów ale misja w szpitalu to prawdziwe arcydzieło.
PS.
Nadal nie idzie przejść do misji Barksdale - problem dotyczy zarówno pirata jak i oryginału . Podobno to wina systemu xp - niby na Windows 7 chodzi ale nie sprawdzałem

ocenił(a) grę na 5
Mikael82

Ja czytałam komentarze na steamie, to znalazły się osoby, które na siódemce miały tak samo.

ocenił(a) grę na 9
Tortuga033

to pozostaje czekać na jakaś poprawną wersje :(

Mikael82

marzenie ściętej głowy

ocenił(a) grę na 4
Mikael82

To fakt, szpital jak na standardy tej gry jest jednym z najlepiej dopracowanych etapów. Klimat aż kipi i nie powiem, ale kilka razy serce mi do gardła podskoczyło :D. Activision na chwilę udało się uchwycić coś czym ta gra powinna być zdominowana. Było strasznie, z emocjami i o dziwo dramaturgią! Niemniej obok tego wymieniłbym również level w mieście w którym poszukujemy Merla jak i osiedle na którym spotykamy ojca Andrei i Amy. Te dwie sekwencje też są warte uwagi.

ocenił(a) grę na 4
tomb2525

Fakt szpital był najlepszym etapem. Szkoda, że gra nie była nieco dłuższa, bardziej dopracowana szczególnie odnośnie wyglądu postaci i zombie, różnych uderzeń i trików nie powtarzających się przy białej broni oraz mniej denerwujących bugów. Brakowało mi jeszcze etapu z Merlem, kimś z grupy, wtedy byłoby bardzo ciekawie. No i natrafienia na przeciwników nie tylko w postaci zombie, także wrogo nastawionych najczęściej rabusiów itp.

W sumie szkoda, że tej gry nie wydał Ubisoft, wtedy może byłaby na poziomie Far Cry 3, a tak to bardzo przeciętna gra.

ocenił(a) grę na 5
LordWieslaw55

Ubisoft i dobrze wydana gra...bitch please.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones