PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=706017}
8,0 4 783
oceny
8,0 10 1 4783
This War of Mine
powrót do forum gry This War of Mine

Gra świetna ale mam 2 problemy... Gram 1 raz, na razie jestem przy 28 dniu, jednak 2 rzeczy się
schrzaniły, pytanie czy to ja coś źle robię czy to po prostu bug.
1.Nie mogę użyć siekiery. Wyprodukowałem jedną, porąbałem 2 meble i koniec, teraz przy żadnym
nie wyświetla się ikonka do rąbania.
2.Jeden z bohaterów - na nieszczęście tragarz/strażak gdziekolwiek nie pójdzie jest od razu
atakowany przez inne osoby, więc mogę go wysyłać tylko na wyprawy łupieżcze bądź zostawiać w
bazie. Miał ktoś coś takiego?

ocenił(a) grę na 9
hjuston

A jaką masz wersję gry? W wersji 1.0 często pojawia się bug który powoduje, że NPC bez powodu atakują naszą postać.

ocenił(a) grę na 10
hjuston

A może siekiera się zużyła? Jeśli nie, to pozostaw ją gdzieś i wyprodukuj nową, powinno pomóc.
Nie trafił mi się strażak, więc w tej kwestii nie pomogę.

hjuston

Może po prostu innych mebli nie możesz pociąć, bo nie są z drewna? Nie wiem, nigdy nie miałem takiej sytuacji, ale musisz się może wczytać w opisy miejsc lub robisz coś źle, na przykład biegasz czym wzbudzasz niepokój ludzi lub coś w ten deseń.

ocenił(a) grę na 9
hjuston

Moja siekiera też nie ma obecnie ikonki, ale wydaje mi się, że to kwestia zmęczenia materiału. ;)

Bardziej martwi mnie, że nie mam już gdzie szukać zasobów, bo wszędzie "niebezpieczeństwo" - już mi trzy postacie zastrzelili w takich miejscach :s

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones