PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612835}

Ghost Recon Advanced Warfighter 2

Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
7,1 441
ocen
7,1 10 1 441
Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon: Advanced Warfighter 2

W sumie każdy­ kto przysiada do­ tej gry powinien­ sobie zdawać sprawę­ z czym to się­ je. Jest to­ realistyczny­ shooter, gdzie w­ każdej misji nie­ regeneruje się nam­ zdrowie więc jest­ nieciekawie. Na­ normalu nie­ ukończyłem gry. W­ przed ostatniej­ misji dostawałem­ kulą w łeb ch.j wi­ skąd. Nie mogłem­ zlokalizować­ strzelca i je.łem­ ta grę w piździec.­ Jak zginiemy cała­ misja od początku­ :// Na Boga w­ takiej grze aż­ prosi się o­ QuickSave'a. Ile­ się nakląłem jak­ musiałem powtarzać­ pewne sekwencje po­ kilka razy. Wk.rwić­ się można i to­ ostro! Podobało­ mi się, że jednym­ góra trzema­ strzałami kładło­ się przeciwnika.­ Tylko ten brak­ regeneracji­ zdrowia... no ale­ to taki typ gry -­ pikawa na maksa i­ czaj się tak aby­ nie dostać­ najlepiej ani razu­ :> Fajnie się grało­ do momentu jak nie­ mogłem gry przejść­. hehe Położenie­ niektórych­ żołnierzy zmieniało się. Reszta­ ciągle w tym samym­ miejscu. Za trudna­ ale tak skośnie bo­ powinienem móc­ określić położenie­ przeciwnika.. hmm­ może o czymś nie­ wiedziałem w sumie­ korzystałem z mapy­ ale jakoś mi nie­ pomagała.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Kurde, gdzie nie wejdę na jakąś grę to widzę twoje wypowiedzi:P Ja akurat przeszedłem grę na hardzie i nie było tak strasznie, faktycznie wkurzało to, że respawnuje cię na początku planszy po śmierci ale cóż taka gra, mi się bardzo podobała... Nie pamiętam czy to w tej części ale był taki motyw, że puszczałeś drona, oznaczałeś przeciwników na planszy i miałeś łatwiej, był też taki motyw jak oznaczenie przeciwników przez twoją "drużynę" wtedy wszyscy na raz strzelali z ukrycia z tłumikiem i miałeś 4 ludków mniej do zabicia(bo byli zdjęci) nie wzbudzają alarmu oczywiście... Gra nie jest aż tak trudna tylko trzeba ją przechodzić na "patencie":P A co do regeneracji zdrowia to miałeś chyba medyka w drużynie jak się nie mylę:P

WujekChu1ek

>A co do regeneracji zdrowia to miałeś chyba medyka w drużynie jak się nie mylę:P
O chyba tego nie ogarnąłem. hehe

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Heheheh dlatego miałeś pod górkę i się wkur**łeś niepotrzebnie:P

ocenił(a) grę na 9
WujekChu1ek

A do tego można było wykańczać przeciwników po cichaczu, więc jak dobrze to rozegrałeś to mogłeś przejść całą planszę bez wzbudzania alarmu i zbędnego strzelania:P:P:P

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Z resztą to jest gra taktyczna, nie leci się na pałę:P Dużo było takich patentów na zrobienie w ch**a przeciwników:):)

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Trochę niską ocenę dałeś, ale o gustach się nie dyskutuje, jak pisałem wcześniej mi się bardzo podobała, chyba z 2 razy ją przeszedłem, raz sam potem z kolesiem waliliśmy do pierwszej śmierci i zmiana:P

WujekChu1ek

Mogłem w sumie spróbować grać na łatwym poziomie trudności. heh

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Na łatwym jest za łatwo:P hehehe Ja to tylko medium albo hard, do easy nie zasiadam:P A później się w***wiam bo nie mogę czegoś przejść i po sto razy jeden motyw męczę ach ta growa ambicja:P heheh

WujekChu1ek

Ja zawsze grałem na MEDIUM. HARD bardzo rzadko.

Ostatnio chyba się "ucasualowiłem" i gram sobie na luzaku na EASY. ;)

Dobry patent, że twórcy wielu gier umożliwiają zmianę poziomu trudności w dowolnym momencie bez konieczności zaczynania od nowa gry na nowym poziomie. Można zacząć grę na środkowym poziomie trudności a później skorygować podług własnych preferencji. Fallout 3, Wolffenstein: The New Order etc. mają takie rozwiązanie.

ocenił(a) grę na 9
STAMiNA

Nie pamiętam tytułów gier(gdzie coś takiego robiłem) ale to na prawdę dobry patent jest, ze obniżeniem poziomu gry bo często można się przeliczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones