PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744225}
7,3 1 008
ocen
7,3 10 1 1008
Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands
powrót do forum gry Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands

Ubi jak zwykle zachwycił na końcu konferencji na E3. Zapowiada się genialnie.

Rok temu R6 Siege, dwa lata temu The Division, trzy lata temu Watch_Dogs a w tym roku Wildlands

GTRFan

Gry ubisoftu fajne ale to robi się już trochę nudne wszystkie wyglądają podobnie taka typowa ubigame. Przydało by się trochę świeżości. Tak czy inaczej Wildlands zapowiada się świetnie twórcy ujawnili że świat gry będzie przeogromny, największy jaki do tej pory stworzyli, mają być jakieś wioski osady w których żyją ludzie więc nie będzie to taki typowy shooter coś bardziej w stylu GTA V.

ElTabasco

to absolutnie nie będzie w stylu gta tylko tak jak mówiłeś gry ubisoftu są podobne a do czego to jest podobne oczywiście do zajebistego Far Cry dzięki czemu uważam że gra może być zajebista ale niestety mam też spore obawy związane z tym tytułem

GTRFan

Myślę że przesuną premiere na 2017, bo mało graczy ma takie karty graficzne żeby uciągnęły to na ultra.

5476

Eeee tam większość uciągnie poza tym ja chcę tą grę jak najszybciej Bo ostatnie odsłony też mają ciutkę większe wymagania a ja mam słabego kompa i działa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones