PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608741}
7,4 2 896
ocen
7,4 10 1 2896
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

O ile pozostałe części kończyłem w okolicach 7 misji, o tyle Conviction przeszedełm całe. To Splinter Cell moich marzeń, liczyłem na to że ta gra kiedyś będzie tak wyglądać. ubisoft spełnił moje oczekiwania. Ale optymalizację mogliby poprawić - wtedy byłaby dycha.

ocenił(a) grę na 8
waldeck

Ja przeszedłem wszystkie częsci poza Doube Agent bo ta gra to dla mnie pomyłka. Najlepszy Splinter to Teoria Chaosu. To była satysfakcja przejść misję bez wykrycia, bez alarmu i bez straty pocisku i gadżetu, o to właśnie chodziło w tej serii... kiedyś;( ale Confiction też dobre chodź ma wiele wad jak problemy z dołączeniem do rozgrywki lub załorzenie własnej, optymalizacja, brak czatu pisemnego, dla mnie 8/8,5. gram w niego przez neta mój nick to CrisGangster.

ocenił(a) grę na 6
CrisGangster

Zgadzam się w całości. Ubisoft zaczął robić grę dla mas. Każualową. Po coś ludzie tacy jak my przecież sięgają po skradanki, więc robienie z serii świetnych skradanek grę akcji z dupnymi elementami skradankowymi to po prostu chęć zrobienia kasy. W końcu fani czekali na Conviction przez 4 lata. Ja czuję się naprawdę zawiedziony :/ Mam nadzieję, że następna część będzie chociaż trochę podobna do Chaos Theory. Ponoć mają zrobić restart serii. Mam nadzieję, że nie uczynią nowej serii takiej jaką grą jest Conviction. Myślę, też że straci na tym też Ubisoft, bo ludzie grający od pierwszej części Splinter Cell'a wiedzą czego oczekiwać.

Times

Jak dla mnie najlepsza część a grałem do tej pory w 3 poprzednie nie licząc tej.W tej odsłonie postawiono na dynamike której brakowało w poprzednich odsłonach i wyszło to naprawde kozacko!Tryb CO-OP rządzi i polecam także dodatek Insurgency Pack z nowymi świetnymi mapami.Dla starych fanów Splinter Cell początkowo gra rzeczywiście może sie wydawać mniej atrakcyjna od poprzednich czesci,ale trzeba sie w nią zagłebić i pograć przez dłuższy czas a dopiero wtedy gra pokazuje pazur!
9/10

ocenił(a) grę na 8
Times

"robienie z serii świetnych skradanek grę akcji z dupnymi elementami skradankowymi to po prostu chęć zrobienia kasy" - no tak, bo wszystkie poprzednei czesci robili charytatywnie za friko.
nie oszukujmy sie, poprzednie czesci splinter cell byly rewelacyjne (pomijajac double agent, fakt) ale to bylo wszystko na jedno kopyto. nowy charakter gry jest wielkim plusem bo wnosi powiew swiezosci do gry.

ocenił(a) grę na 9
Times

Muszę cię zawieść.
Splinter Cell Blacklist to ( z tego co widziałem na gameplayach) Conviction w innym miejscu, pełnym słońcu, Samem w charakterystycznym noktowizorze oraz ładniejszą grafiką. Jest Mark&Execute, jest sporo akcji. Może będzie to drugi Splinter którego ukończę ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones