PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608741}
7,4 2 896
ocen
7,4 10 1 2896
Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction
powrót do forum gry Tom Clancy's Splinter Cell: Conviction

Ta gra to kpina. O ile Double Agent był kiepską skradanką o tyle Conviction jest kiepskim shoterem bezczelnie kłamiącym w żywe oczy, że jest inaczej.

użytkownik usunięty
Some kind of Devil

Kpina to twoja wypowiedź na temat tej gry.

ocenił(a) grę na 8

Mi się podobała. Odmiana od poprzednich części, które także były świetne. Conviction jest po prostu inna. Nie nastawiajmy się na Sama w kombinezonie i wykonywanie misji dla Echelonu - prawdę mówiąc bez Lamberta to nie byłoby już to. Walka wcale nie musi polegać na bezmyślnym napier***aniu we wrogów, można się poskradać, ciekawe egzekucje (uwielbiam ten Five-Seven z tłumikiem), świetna fabuła, naprawdę porządny system osłon. Podobały mi się jeszcze retrospekcje w postaci filmów w tle na ścianach, świetlne napisy-wskazówki na murach. To zwyczajnie kwestia nastawienia. No i Sam po tej części stał się jednym z moich ulubionych bohaterów gier (pierwszy zawsze będzie 47)

ocenił(a) grę na 8
michalj007

Zdecydowanie odmiana. Nie wiem czy na dobre, ale zdecydowanie mniej frustrująca, niż poprzednie części. W końcu można sobie pozwolić na jakieś błędy, a gra nie wywala w przypadku błędu "GAME OVER" czy "MISSION FAILED" na cały ekran (poza pewnymi rzadkimi przypadkami). Conviction jest dużo, dużo mniej realistyczny od poprzednich odsłon, ale wychodzi mu to na korzyść. Do tego w przeciwieństwie do większości tytułów z 2010, Conviction pokazuje jednak jakieś innowacje czy powrót do niemal zapomnianych pomysłów. Jedynymi wadami jak dla mnie jest dość niespecjalnie dobra konwersja z konsoli (najwyżej średnia optymalizacja i zbyt dużo uniwersalnych klawiszy) oraz oczywiście długość gry (ledwo powyżej 5ciu godzin).

ocenił(a) grę na 8
Link

Jeszcze kilka lat temu zgodziłbym się z Toba co do długości czasu gry. Ale teraz uwazam to za zalete :) bo nie mam czasu spedzać 30 godzin zeby przejsc gre :(

ocenił(a) grę na 8
Some kind of Devil

Dla mnie Double Agent był świętną skradanką, a Conviction przyzwoitą strzelanką.

Some kind of Devil

Conviction jest świetna grą tyle ,że niestety nie można przenosić ciał...

ocenił(a) grę na 8
Some kind of Devil

Dobra gra, nie kłam.

ocenił(a) grę na 9
Some kind of Devil

Gra jest bardzo dobra polecam :)

ocenił(a) grę na 8
Some kind of Devil

Gra jest bardzo dobra ale coś czuje że napisałeś to ponieważ w nią nie grałeś, ponieważ nie wyszła na ps3 [ z powodu za słabej sztucznej inteligenci ]

ocenił(a) grę na 8
DRSRng

Conviction dobry jest ale król to Teoria Chaosu i basta, a Double Agent to pomylka.

użytkownik usunięty
Some kind of Devil

Jak dla mnie to średnia ta część. Nie wiem może dlatego tak twierdzę, bo przyzwyczaiłem się do starszego modelu SC. Moim zdaniem za dużo pozmieniali, w tej grze. Z klasycznej skradanki, zrobił się za bardzo strzelaniną :)
Ogólnie gra nie jest zła, ciekawie zrobiona, do tego dobra muzyka. Ale zgadzam się z powyższym komentarzem, Teoria Chaosu !

ocenił(a) grę na 9
Some kind of Devil

Fabularnie stoi lepiej niż Blacklist. Chyba nawet najlepiej do tej pory.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones