PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=804909}
7,3 561
ocen
7,3 10 1 561
Tom Clancy's The Division 2
powrót do forum gry Tom Clancy's The Division 2

Witam, wszystkich chciałbym opisać pewien problem z Division 2. Otóż odpalam sobie grę, a tam nie ma mojej postaci (197h gry mocny build wszystkie topowe egzotyki kabura, rękawice , szczekaczka nemesis, d50 itp. ). Po opisaniu problemu w supporcie ubi otrzymałem odpowiedź:
"
Mxxxxxx @ Ubisoft Support
Pn, 16 wrz 2019 17:40 CET

Dzień dobry,

dziękuję za cierpliwość.

Otrzymaliśmy odpowiedź od zespołu gry The Division 2. Niestety nie możemy pomóc w tej sytuacji. Jednak w ramach rekompensaty do Pana konta został dodany Pakiet pielęgnacyjny z Drugiego Poziomu Świata.

W razie pojawienia się jakichkolwiek innych pytań, zapraszam do dalszego kontaktu.

Pozdrawiam,
Mxxxxx
Dział Obsługi Klienta Ubisoft"
Nadmienię jeszcze że posiadam edycje ulitmate kupioną w podprzeorze.

Po kontakcie z live czatem postać odzyskałem , jednak zniknęły wszystkie egzotyki które miałem w eq (te w skrzynce zostały)
Straciłem m.in. kaburę rewolwerowca która można zdobyć tylko robiąc projekt. Nie mogę powtórzyć tej misji i nigdy jej już raczej nie odzyskam. Tak, że grę odradzam od dzisiaj każdemu...

ocenił(a) grę na 7
w00dy_alen

No to nie jest ich problem chyba

ocenił(a) grę na 7
w00dy_alen

Ale dziwne w sumie

ocenił(a) grę na 1
marcin_lendzion

Skoro to nie sprawa supportu to czyja? Właśnie dzięki takiemu podejściu jest jak jest. Kolega w UK miał ten sam problem i po kontakcie z supportem odzyskał wszystko w ciągu 24h i dostał 60% zniżki na każdą edycję breikpoint. A w PL przez 10 postów trzeba udowadniać, że się nie ściemnia (niby po co), a potem i tak nie pomogą xD

w00dy_alen

Kolego wczoraj po update po przerwie modernizacyjnej wystąpił u mnie ten sam problem brak postaci ale wchodząc dalej zwiesza mi się na 9% i tyle brak słów 53 łącznie przegrane wszystkie egzotyki wykupione dodatki płacone za konto live masakra mało tego odpaliłem nowa pozstac chwile polatałem a w skrzyni wszystkie moje fanty co miałem schowane same God rolę lvl40 co oni robią z tą grą to dramat w ten dzień jeszcze wesz 3giga aktualizacja i taki cyrk będę do nich dzwonil pisal aż to odzyskam bo to jest w chmurze u nich musi być tyle siana w to wtopiłem sezon 7 mial być inny a tu dramat musze to wyjaśnić jeszcze w klasie wuja bo ich na rajd wystawiłem porażka jakaś, pozdro.

ocenił(a) grę na 1
marcin_bestkowski

Nic nie odzyskasz, ja po długiej wymianie wiadomości z suportem ubi zrobiłem uniistal upleja i zapomniałem o tej grze i przestałem kupować jakiekolwiek gry od nich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones