7,8 4 438
ocen
7,8 10 4438
419
chce zagrać
{"type":"film","id":606954,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/videogame/Tomb+Raider%3A+Anniversary-2007-606954/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum gry Tomb Raider: Anniversary
  • użytkownik usunięty

Odzwyczaja nas od patrzenia na bohatera jak na maszynę do naszej rozrywki. Teraz można bardziej się wczuć w Larę - trzeba oszczędzać jej siły i nie walić nią bez potrzeby po ścianach :-D
    Te krwawiące ręce. Widok dla mnie zawsze szokujący nawet jeśli to tylko krew cyfrowa...

• użytkownik usunięty

Jednak nadal rażą pewne rzeczy (oprócz monstrualnego biustu bohaterki ;-) Ona za bardzo przypomina terminatora. Potrafi skakać od ściany do ściany na 7 metrów i chwycić się malutkiego gzymsu 50 razy w ciągu godziny i za każdym razem z tą samą precyzją... To strasznie bajkowate!

• Dużo realistyczniej byłoby, gdyby Lara co pięć rzucała teksty w stylu: "Sorry, ale muszę chwilę odpocząć", "Idę się odlać za tamtą skałę, więc weź wyłącz monitor na chwile" albo "Sam se skacz z tego wodospadu".

• askrim1 ocenił(a) tę grę na: 8

Dizzy87 No to fakt ;) ale musiała by mieć R21 i Adult .

• zygdresze ocenił(a) tę grę na: 9

Dizzy87 I jeszcze obowiązkowy kemping, tak co najmniej 6 godzin odpoczynku.

• Lara_Croft_x ocenił(a) tę grę na: 8

Wpraszam sobie, nie jestem żadnym terminatorem, tylko wrażliwą kobietą z pistoletami. Teraz mi dali nawet łuk do strzelania i bardziej zrobili mnie realistyczną. Biust w nowej części mam o wiele zmniejszony na całe szczęście :)

• użytkownik usunięty ocenił(a) tę grę na: 8

http://www.youtube.com/watch?v=1dMz----M3Y&feature=relat...
    - prawdziwa Lara Croft ;-D

Sorry - pomyłka - to będzie chyba w innej części - tu Lara jakoś brudzi się, ale nie ma ran. Przeliczyłam się.

Ja też w to grałem i też to moja ulubiona gierka . Moment przed akcją , jak sobie patrzy i podskakuje , a tu i ówdzie jej faluje , jak prawdziwa super-kobieta .
    Ale 3 razy sobie odpowiadać ? , to mi się nie zdarzyło .

• nieźle się ubawiłem z tego dialogu :) Już myślałem, że się ze sobą pokłóci :)

• carlosss00 ocenił(a) tę grę na: 8

adzej Kupiłem to grę niedawno (właściwie to w ramach nagrody za coś tam) i utknąłem na T-Rexie... ;/ W oryginale było go łatwo pokonać bo były miejsca by się schować. Wiem, że trzeba go jakoś na kolce naprowadzać teraz ale coś mi nie idzie.

• carlosss00 Musisz strzelając do niego napełnić "pasek rage" T-Rexa (ten czerwony pod paskiem zdrowia). Wtedy dinozaur zacznie szarżować w twoim kierunku. W odpowiednim momencie (praktycznie w ostatniej chwili) odskocz na bok, najlepiej używając Shifta. Powinno załączyć się slow-motion. Strzelaj dopiero kiedy zejdą się na jego głowie dwa kółka i całość podświetli się na czerwono. Jeśli zrobisz wszystko dobrze T-Rex uderzy w kolce i straci część zdrowia. Całą sekwencję powtórz parę razy, a dinozaur wypełni swoje przeznaczenie i przejdzie do historii.

• carlosss00 ocenił(a) tę grę na: 8

Dizzy87 Specjalnie przerwałem grę by podziękować za podpowiedź (nie zauważałem tych dwóch kółek ;p) T-rex poszedł w niepamięć. xD

• carlosss00 Odszedł do prehistorii, gdzie jego miejsce. Ciesze się, że mogłem pomóc. :)