PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606952}

Tomb Raider: Legenda

Tomb Raider: Legend
7,7 5 658
ocen
7,7 10 1 5658
Tomb Raider: Legenda
powrót do forum gry Tomb Raider: Legenda

Na pewno niektóre podobają się bardziej, inne mniej. Gdybyście mieli decydować o najnowszej grze - jakie miejsca byście wybrali?

Ofeflia

Coś w stylu Kazachstanu i Nepalu.

ocenił(a) grę na 7
Ofeflia

coś hmmm lara ucieka przez ulice Londynu, wybrałabym Włochy i Nepal/Kazachstan bo fajne misie tam były.

Clary_Fray1234

O tak, ucieczka ulicami Londynu, Rzymu czy jakiegoś innego miasta byłaby ciekawa.

ocenił(a) grę na 7
Ofeflia

Boże, ile ja bym dał za Paryż. Niby oczywiście w Angel of Darkness taka lokacja już się pojawiła, ale zrobiono ją niestety po łebkach ze względu na cięcia, stąd nie zaspokoiła moich oczekiwań całkowicie. Te barokowe uliczki, pałace, kościoły. No dosłownie cudo. Do tego jeszcze okraszone takim mrocznym klimatem. Ja naprawdę żałuję, że AOD okazało się takim niewypałem ponieważ miało przeogromny potencjał, którego przedsmak dali na targach bodajże w 2002 roku. To mogłoby być coś.

tomb2525

Fabuła nowej części na pewno będzie nawiązywać do Yamatai (dokument po odnalezieniu wszystkich geoskrzynek), a akcja gry będzie umiejscowiona już w cywilizowanym świecie. Po genialnym restarcie serii wszystko jest możliwe. Kto wie, może jedną z lokalizacji będzie Paryż? Gdyby nowa część była podobnie rozbudowana co ostatnia (mam na myśli sposoby egzekucji, eksploracja otoczenia itd.) byłoby bardzo ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones