PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606952}

Tomb Raider: Legenda

Tomb Raider: Legend
7,7 5 658
ocen
7,7 10 1 5658
Tomb Raider: Legenda
powrót do forum gry Tomb Raider: Legenda

Moim zdaniem ze wszystkich tych nowych Tomb Raider'ów" (Anniversary, Underworld) ta część
jest najłatwiejsza i króciutka, przeszłam ją w niespełna 4 godziny i czułam wielki niedosyt...

ocenił(a) grę na 8
amanea666

Zgadzam się, to najłatwiejsza część z nowszych TR. Szkoda, że taka krótka, twórcy mogliby ją bardziej rozwinąć...

użytkownik usunięty
agata003

praktycznie w legendzie nie da się zgubić ani zatrzymać nad jakąś zagadką

użytkownik usunięty
amanea666

pewnie ze mnie kiepski gracz, ale Tomb Raider Anniversary za pierwszym razem przeszedłem w 15 h < nie w 1,5 dla jasnosci>
i to bez zabawy w szukanie artefaktów itp, a Legenda to gra na jeden wieczór

ocenił(a) grę na 10

racja

ocenił(a) grę na 7
amanea666

Racja. Legenda jest za krótka i za łatwa, przejście jej nie jest problemem chyba dla nikogo. Podobnie jak Ty, ukończyłam ją w około 4 godziny. W tej części wszystko było zbyt oczywiste, nawet przez chwilę nie trzeba było się zastanawiać nad wyjściem z jakiejś sytuacji. Zdecydowanie wolę Anniversary (biorąc pod uwagę nowsze części), wolę się trochę pomęczyć, czasami wkurzyć, niż mieć w grze wszystko podstawione pod nos. No i w Legendzie niestety zniknął klimat... Za dużo akcji i strzelania no i bez przerwy dialogi z kolegami Lary...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones