PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=606952}

Tomb Raider: Legenda

Tomb Raider: Legend
7,7 5 658
ocen
7,7 10 1 5658
Tomb Raider: Legenda
powrót do forum gry Tomb Raider: Legenda

Jak dla mnie Legenda jest najsłabsza. Angel of Darkness miało masę niedoróbek i odcięte levele
ale ratowała ciekawa fabuła. Ta jest dość głupawa, i jeszcze te zmiany w biografii Lary. Całość kręci
się w okół zmarłej matki i zabija ten klimat starej dobrej gry przygodowej. Winston bez garba TO NIE
WINSTON! No i gdzie lodówka do zamykania Winstona w posiadłości Croftów! Gra w dodatku jest
bardzo prosta. Przeszłam ją w 1,5 godziny i używając głównie myszki. Lara robi wszystko
automatycznie i jeszcze wszędzie są podpowiedzi. Nawet na trudniejszym poziomie gra jest bardzo
prosta. Nie umywa się do moim zdaniem najlepszego Tomb Raider Last Revelation. To była gra.
Rozbudowane levele, pełno pułapek i zagadek. No i ten klimat oraz ciekawa fabuła. Ta seria się
stacza. Znacznie lepsze są levele zrobione przez graczy. Jeden plus - można przebierać Larę. To mi się bardzo spodobało.

ocenił(a) grę na 6
FearTheRipper

Mam podobne zdanie. Gra mimo iż jest ładna, i dopracowana pod względem sterowania, jest banalna, bardzo krótka, i ma (subiektywna opinia), niestrawną fabułę, nie wiem jak inni, ale ja nie mam zamiaru roztrząsać psychologicznych dramatów, mnie interesują miejsca do których się idzie, i które JA eksploruje. Jak niby masz się poczuć jako eksplorator grobowców, skoro masz ze sobą dwóch frajerów, którzy muszą ciągle nawijać to zabija klimat grozy i odizolowania. Nie dbam również o Amandę, ani o matkę Lary. Dla mnie były wprowadzone na siłę aby mieć dramat w grze. Po co? Same legendy i mity ze starożytności nie wystarczą? Zgadzam się, że the Last Revelation, był najlepiej dopracowanym Tomb Raiderem. Długi trudny do przejścia, z masą zagadek. I lepszy Von Croy jako przeciwnik niż emo dziewczynka z super mocą. I żadnych rozterek psychologicznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones