PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733340}
8,0 599
ocen
8,0 10 1 599
Total War: Warhammer
powrót do forum gry Total War: Warhammer

Tylko niech to nie będzie w czasach The End Times, bo to dla mnie głupie. Niech to też nie będzie Burza Chaosu, jak w Call of Warhammer, bo zieloni z nikim nie będą mogli się sprzymierzyć. :)
Trzeba pamiętać, że Pustkowi Chaosu, Złych Ziem, Mrocznych Ziem, Piekło-Otchłani czy Skavenblight'u nie da się po po prostu podbić. Mam nadzieję, że nie spartolą tego.

Kasqit

W sumie mam nadzieję, tak jak w Call of Warhammer niech Imperium będzie podzielone na księstwa, Chaos na poszczególnych bogów, a my na klany.
No i nie może dojść do wojny np. Imperium z krasnoludami czy wysokimi elfami, bo to niefflufowe. :)

Kasqit

Już zapowiedziano 2 DLC... Ehhh...

Twin_movies

Nie kupować zaraz po premierze, tylko czekać na lepszą edycję, jak Rome II Emperor Edition

Kasqit

Może mi ktoś wyjaśnić co to za świat ten warhammer, z tym fantasy nigdy sie nie spotkałem a jestem że tak to ujmę fanem (Faerun , gothic, Thedas , wiedżmin , Tamriel, westeros , Middle-Earth, Azeroth znam) . Z tego co widzę to jest Warhammer 40 k tylko "nieco" wcześniej albo zrzynka z Warcrafta choć nie wiem co było wcześniej . Poza tym ten świat wygląda mi tylko na pretekst do wojny między frakcjami bez jakiejś szczególnie fascynującej historii czy postaci.

Ramsey_Fighter

Warcraft był zrzynka Warhammera Fantasy, a Warhammer Fantasy i Warhammer 40,000 to oddzielne światy, po prostu podobne do siebie.
Może zagraj se w Mark of Chaos przed zagraniem w tą grę, żebyś choć trochę lepiej świat poznał. :)

Ramsey_Fighter

A pierwotnie Warcraft miał być grą właśnie w świecie Warhammera Fantasy, ale Games Workshop, twórcy tego świata nie zaufali Blizzardowi (mało znane studio wtedy było, nawet nie wiem, czy przedtem mieli coś na koncie) i zerwali z nimi umowę. Games Workshop pozwoliło im dokończyć grę, byle żeby nie była w ich uniwersum. :)

Ramsey_Fighter

W tym świecie jest jeszcze mod do Medieval'a II w tym świecie, nazywa się Call of Warhammer, dla mnie jest zajebisty :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones