Gra wideo

Stronghold: Crusader

2002
8,3 6 291
ocen
8,3 10 1 6291
191
chce zagrać
{"id":"612309","linkUrl":"/videogame/Twierdza%3A+Krzy%C5%BCowiec-2002-612309","alt":"Twierdza: Krzyżowiec","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/23/09/612309/7369213.2.jpg"}
XI wiek, krzyżowcy zamierzają wyprzeć Saracenów z Ziemi Świętej.
gatunek
premiera
deweloper
Firefly Studios
wydawca
Gathering of Developers
wydawca
Take2 Interactive
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Gra strategiczna wydana w 2002 roku przez FireFly Studios i Take-Two Interactive. Akcja osadzona jest w czasach krucjat (XI - XIV wiek). Tytuł oferuje wypowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu; można zostać szachem arabskim lub władcą europejskim. W grze oprócz, wojny duży nacisk położony jest na aspekt gospodarczy, od którego zależąGra strategiczna wydana w 2002 roku przez FireFly Studios i Take-Two Interactive. Akcja osadzona jest w czasach krucjat (XI - XIV wiek). Tytuł oferuje wypowiedzenie się po jednej ze stron konfliktu; można zostać szachem arabskim lub władcą europejskim. W grze oprócz, wojny duży nacisk położony jest na aspekt gospodarczy, od którego zależą losy naszego "królestwa" oraz dyplomatyczny. Ciekawe postaci, bogaty zestaw jednostek i budowli oraz możliwości gospodarowania i zarządzania, to tylko niektóre atrakcje, które oferuje nam ta "Twierdza: Krzyżowiec".

studio
Firefly Studios (deweloper) / Gathering of Developers (wydawca) / Take2 Interactive (wydawca)
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.