PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=617652}
5,7 217
ocen
5,7 10 1 217
UberSoldier
powrót do forum gry UberSoldier

Średnio

ocenił(a) grę na 3

Gierka bardzo słaba moim zdaniem. Niby graficznie jest na dobrym poziomie - Silnik X-tend oferuje efekty sypiących się iskier, dynamiczne oświetlenie, realistyczne wybuchy granatów, obsługę Pixel Shader 2.0. Jest to niemal identyczne z tym co oferuje nam F.E.A.R., który wyszedł miesiąc wcześniej (Październik 2005). Jednak mimo tego gra wydaje się być sztywna, nudna i irytująca i już lepiej sięgność po F.E.A.R. (oparty na silniku Jupiter-EX).

Jakie są kłopoty z tą grą?
Gdy się poruszamy bron stoi w miejscu, nie ma czegoś takiego jak przełączanie pomiędzy bieganiem a chodzeniem więc gra wydaje się być powolna. Bronie nie mają żadnego odrzutu, a więc mamy wrażenie że nasz bohater ma 100% celność. W zamkniętych przestrzeniach łatwo pokonywać wrogów, co innego na otwartych - wtedy zwykle zbieramy straszliwe baty i zostajemy zasypani deszczem granatów, to jest bardzo irytujące, zwłaszcza że po każdej takiej eksplozji tracimy cenne sekundy leżąc na glebie ogłuszeni. Większość poziomów została naprawdę źle zaprojektowana - wyglądają dziecinnie. Tylko niewielka część gry jest dobrze oświetlona i oteksturowana. Jest niewielkie zróżnicowanie przeciwników, podczas całej gry był tylko jeden nowy przeciwnik który no zaskakiwał czymkolwiek - Dziadek mający moc tworzenia trąb powietrznych. Cała reszta przeciwników różni się tylko strojem i bronią, Fabuła jest powiedzmy to szczerze - monotnonna, bo autorzy nie zadbali o nic. Bohaterowie są przerysowani - jeden koleś wygląda jak blazkowicz, i ma kwadratową szczękę, jest ta dziewczyna, ale nasz główny bohater to jakaś masakra - ma strasznie anemiczny głos, jakby był wiecznie zmęczony, albo jakby mu wycieli kawałek mózgu. Dialogi sa drętwe. Co jeszcze mogę powiedzieć - Dar naszego superbohatera - moc zatrzymywania kul, momentami może być przydatny. Ale furory nie robi. Nie polecam nikomu bo po prostu gra nudzi.

ocenił(a) grę na 7
plantum

Ja śmignąłem całą w przeciągu dwóch dni to nie zdążyła mi się znudzić ;) Mimo wszystko dobrze ją wspominam;d

ocenił(a) grę na 4
plantum

No, zgadzam się, choć do średniej to jej troszkę brakuje.

Generalnie masz rację, tylko nie wiem za bardzo o co chodzi z tym wolnym poruszaniem się. Jak dla mnie postać porusza się niesamowicie szybko, nawet jak na arkadowe FPSy. Wstarych FPSach tak się postacie poruszały, ale potem zaczęto od tego odchodzić. Ale tak to trafny opis napisałeś. Grafika nawet nie brzydka, niektóre efekty (wybuchy) bardzo fajne, ale gra nudnawa, monotonna, bez ciekawej fabuły, bez urozmaiceń.

plantum

Trafiłem na tą grę czystym przypadkiem. Z początku mnie jakoś zaintrygowała. "Fajnie" w psychiatryku się załatwiało przeciwników nożem (LSHIFT). Później, dosłownie kilkanaście minut gameplay siadł i zrobił się taki miałki. Zginąłem i totalnie odechciało mi się grać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones