PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630234}
6,7 187
ocen
6,7 10 1 187

VVVVVV
powrót do forum gry VVVVVV

Dawno nie widziałem tak dobrze zbalansowanego poziomu trudności - jest mały ekran, po lewej jest cheak point, po prawej jest cheak point, ale zanim przejdziesz te kilka metrów między jednym i drugim punktem musisz przejść przez istny tor przeszkód - i nie ma wybacz, albo zrobisz to idealnie, albo giniesz. Zwykle giniesz 150 razy na minutę. Ale też średnio raz na minutę wydajesz z siebie dziki okrzyk radości. A raz na całą grę przejdziesz się do sklepu, by kupić np. nowy monitor.

Cholernie satysfakcjonująca gra. Bardzo pomysłowa, bardzo zróżnicowana, i stanowiąca wyzwanie. Koniecznie zagrać !! 7,5/10.

ocenił(a) grę na 5
_Garret_Reza_

Wg mnie bardzo średnia i przeciętna prodkukcja dla ludzi, którzy nie widzieli pegazusa na oczy, przez co takie produkcje wydają im się trudne. Grałem w kilka razy lepsze gry na wspomnianym NESie, nie widzę sensu tworzenia takich (nie wnoszących nic nowego) gier na PC

ocenił(a) grę na 8
ad_r

To powiedz mi jaki w takim bądź razie ma sens tworzenie nowych CoD'ów i innych "odgrzewanych kotletów"? Jak dla mnie ta gra wprowadza więcej do branży niż te produkcje "wysokich lotów". Od czasu do czasu chciałabym pograć sobie w takie właśnie tytuły, które mogę włączyć na 10 minut, pograć i wyłączyć nadal czując satysfakcję z grania. Szczerze to nie mam na przykład ochoty kupować NES'a lub bawić się emulatorami, żeby pograć w starsze tytuły. Szanuję Twoją opinię, ale argumenty jednak mnie nie przekonują.

ocenił(a) grę na 5
maslo95

Z emulatorami akurat się nie zgodzę, sprawa jest ba-nal-na :] ściągasz emulator i otwierasz w nim plik gry http://www.gry-pegasus.xaa.pl/ polecam, szczególnie we dwójkę, teraz już nie pogra się w tak fajne gry co-op, jedyne co może konkurować to serie lego harry potter/star wars/IJones.

ocenił(a) grę na 8
ad_r

Co do LEGO to się zgadzam w stu procentach, świetne gry do coopa. Niestety z części na część coraz gorsze. Niezła stronka, dzięki. Mam jeszcze emulator do gier z PS2, ale nie za bardzo chce ze mną współpracować. Za to emulator gier z PS One działa świetnie (http://www.epsxe.com/). :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones