PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611339}
8,5 1 649
ocen
8,5 10 1 1649
Vampire: The Masquerade Bloodlines
powrót do forum gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines

Niestety......

ocenił(a) grę na 10

... marzenia prysły, najlepszy RPG w historii nie doczeka się nie nowej odsłony, na którą przecież tak bardzo zasługiwał....

yetiograch.pl/gry/r-i-p-project-vaulderie-wampir-maskarada-2-0/

adamog1

Ja po części też żałuję, bo byłam bardzo ciekawa, ale z drugiej strony mam pewność, że się nie rozczaruję :) Dzisiejsze gry typu RPG do mnie nie przemawiają. Tutaj grafika nie była aż tak koszmarna, fajne misje, więc ja jestem usatysfakcjonowana, choć nie powiem, że nie byłoby fajnie stawić czoła nowym zadaniom.

ocenił(a) grę na 10
Angela4b

dokładnie. szkoda, ale przynajmniej nie zawiedzie. chociaż to bardzo optymistyczne podejście. niełatwo byłoby zrobić coś równie dobrego, jak coś się wspięło na absolutne wyżyny action rpg, to raczej nie da się szybko przeskoczyć.
a w grę można grać do tak zwanego wyrzygania (;

fooyth

Oj, można, można! :) Straszny pożeracz czasu. Znasz może jakieś gry tego typu, które mógłbyś polecić? Ewentualnie coś bardziej dla dorosłych, ale w tym klimacie. Ja jeszcze żyje NFS Most Wantedem i Heroesami III, a poza tym już tylko wyreklamowane gierki z jakichś TOP, które jednak nie zadowalają mnie do końca. Niby wolę stare, ale nowsze często mają więcej możliwości.

ocenił(a) grę na 10
Angela4b

jedyną grą, która może się równać z VTMB w moim odczuciu jest stary dobry Planescape Torment. nie jestem w stanie polecić Ci żadnej innej gry, która dla mnie byłaby równie ważna. jeśli nie znasz, to bezapelacyjnie musisz sięgnąć po ten tytuł. to dwie gry mojego życia (;

fooyth

Na razie nie mam zbyt wiele czasu nawet na wkręcenie się w Dying Light, ale mam nadzieję, że znajdę chwilę i ogarnę twoją propozycję :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones