PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=610059}
8,4 2 792
oceny
8,4 10 1 2792
Warcraft II: Tides of Darkness
powrót do forum gry Warcraft II: Tides of Darkness

Mmmmm ten klimat

ocenił(a) grę na 10

moja ulubiona część trylogii

Alex_DeLarge_

Teraz pozostaje tylko czekać na czwórkę :)

użytkownik usunięty
Alex_DeLarge_

podpisuję sie pod Twoimi słowami rękoma i nogami. najlepsza część trylogii. ta grafika (ej ona podobała mi się bardziej niż starcraftowa czy warcraftowa3^^) te ciekawe postaci (w kampanii pelno ciekawych herosow mielismy do dyspozycji) te przekomiczne wypowiedzi jednostek...
ok byly tylko 2 rasy a obie w gruncie rzeczy poza wyglade zupelnie takie same (o ile sie nie myle magia kaplanska i ekhm magowska je drastycznie roznila bo czary byly inne, a tak wiekszosc jednostek miala swoj odpowiednik dokladny^^) ale mimo to spedzilem setki chyba godzin w tym basniowym swiecie tlukac w kampanie i pojedyncze scenariusze z niepowtarzalną przyjemnością (niewiele strategii w singlu tyle frajdy mi dało).
nawet dziś chętnie połupałbym w Warcrafta 2 na multiplayer^^

ocenił(a) grę na 9

i ta muzyka ^^

ocenił(a) grę na 10
kosobi

http://www.server.war2.ru

Jakby ktoś miał ochotę pograć to tam znajdzie jeszcze wielu chętnych ^^

Alex_DeLarge_

Heh, robiłem moda do tej gry opartego na Wargusie. Niestety byłem z tym projektem sam i nie skończyłem tego (raczej już tego nie zrobię). W każdym razie moja ulubiona gierka Blizzarda i pierwsza w jaką kiedykolwiek zagrałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones