PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=734735}
6,8 197
ocen
6,8 10 1 197
Warhammer: The End Times Vermintide
powrót do forum gry Warhammer: The End Times - Vermintide

Straszna monotonia.
Widziałeś jedną planszę widzialeś wszystkie.
Lubię świat WH, można powiedzieć że jestem jego fanem, a już możliwość zagrania moją ulubioną rasą - krasnoludy - no to musiałem to mieć.
Ale też jest to moje pierwsze starcie z tego typu grą.
Wiedziałem przed zakupem, że nie będzie to tak wyglądało jak sobie to wyobrażałem, ale trudno.
Szkoda, że nie ma motywu single player, ale fabularnego.
Bo takie skakanie po misjach, no może jest ok , ale wolałbym tok fabularny - misja po misji. a szkoda.
No cóż, nie jestem targetem tego typu gier, bo wiele rzeczy mnie tu drażni, np to iż po uzyskaniu dostępu do questow z tablicy to większość czasu spędzam tam dołączając w lobby do jakichś ludzi i parokrotnie powtarzając te same misje, niźli brnąć w mniej więcej tok fabularny.
Ok to nie ten typ gry i tak ma być jak właśnie jest, zdaję sobie z tego sprawę, no ale cóż...
Nie podoba mi się fakt iż uzbrojenie i ubiór zdobywa się poprzez randomowe rzuty kością. No może i fajne, ale wolałbym odwiedzenie jakiegoś sklepiku i kupienie czegoś z oferty.
A w key questach by pozostać przy zdobywaniu pseudo kasy.
Kuźnia i kapliczka. fajne rzeczy, tylko kurde nie ma żadnego info o co chodzi.
Modlitwa. No i co dalej ? nie wiadomo, nigdzie nie jest to wyjaśnione...
Podobnie z kuźnią. też brak wyjaśnienia w pewnych kwestiach.
Co do samej rozgrywki nie będę zbytnio się czepiał bo taki to typ gry, że hordy biegną i rzeź że hej, ale np moim zdaniem szczurogry mogłyby być bardziej poszyte i zdeformowane. żeby na pierwszy rzut oka widać było, że przy nich majstrowano - taki smaczek.
Ale muszę poruszyć sprawę poganiaczy i assasinów.
Raz że zmora, a dwa że kompletna beznadziejność tej gry.
Ok te postacie mogą występoać i robić to co robią.
Ale kur.wa dajcie graczowi jakąś szansę obrony.
Ok obrona jest. uskok przed szarżą assasyna, ale kurna jego mać.
Widok FPP, gó.wno widać co się dzieje za plecami i nagle je.b i koniec. :@
kto to kur.wa tak zaprojektował.
Daliby chociaż jakiś QTE by wyzwolić się czy to z więzów poganiacza, czy ataku assasyna, ale nieee.
Po co.
Gdyby był to widok TPP, jak np w podobnym - rozgrywkowo tytule, pomijam inny typ gry, więc już mi tu nie krytykować - LOTR war in the north, to można by się uchylić jakoś, bo byłoby widać co się dzieje za plecami, ale przy FPP to gó.wno widać :@
Przecież gdy assasyn skoczy na moją postać i ją atakuje, ta go odpycha, no to kurna, dajcie możliwość odepchnięcia ! a nie zrypanej animacji...
To akurat ktoś nie przetetował i wyszło takie byle co.

ogółem takie 5/10
nie jestem targetem więc dlatego tak nisko, ale sam świat WH 7/10 a już Krasnoludzki wojownik to 8/10 ;)

ocenił(a) grę na 6
settokaiba

Zauważyłem jeszcze jedną ciekawą rzecz.
że tak naprawdę w tej grze poziom do niczego nie służy.
Ta gra jedzie trybem jak np Monster Hunter -czyli o Twojej sile i skuteczności sugeruje uzbrojenie i skill grania.
Osobiście grałem z ludźmi mającymi np 780lvl i zachowywali się jak maszyny do zabijania, ale też z ludźmi, którzy mieli lvl 250 a potocznie mówiąc j. graczy - lamili.
Czyli rzeczywiście lvl mówi tylko o tym ile kto spędził w grze, a nie że jest mega kozakiem. Bo ktoś mógł miec takiego dziwnego farta, że zawsze w lobby dołączał do ludzi, którzy już wchodzili do powozu Olessi i gościu był w grze 3sek, nic nie zrobił, ale dostał 1800exp bo tamci w calej grze zdobyli 2 grimy i 3 księgi + jeszcze kości dla przykładu.
I jeżeli komuś tak się przyfarci z 10/20x to ma wyższy lvl bez uczestnictwa w grze.
Lub inny przykład, gośc zawsze dołącza do mega koksów i trzyma się za ich plecami samemu siebie tylko osłaniając a pozostałe terminatory szturmują grę.
Można ? No można.
I lvl wpada za nic.
I trochę to głupie, nawet wg mnie bardzo, bo po co on istnieje ? Tylko po to by pokazać, że ktoś spędził w grze w cholerę czasu.
Inny przykład ?
Gość z tysięcznym lvl, usuwa konto, grę, po czym instaluje ją od nowa.
Zaczyna z poziomem 0, ale posiada już skill taki, że nawet białymi brońmi daje sobie radę.
Dołącza do kilku rozgrywek na koszmarze, przyfarci mu się w kościach Rolanda i pykną mu wszystkie przez co zdobędzie czerwoną broń, albo minimum żółtą, odblokuje umiejki i proszę bardzo.
Gość ma 5lvl a jest maszyną do zabijania.
Można ? no można.

Brakuje tutaj iście rpgowego zacięcia. Skoro możemy zdobyć nowe hełmy, to czemu nie możemy zdobyć kilku nowych łachów ?
ok mamy do dokupienia w DLC , ale raz że są praktycznie takie same i tylko różnią się kolorem.
To czemu skoro mamy możliwość zmieniać hełmy nie dano możliwość zmiany ubioru ?
albo wszystko albo nic...
Szkoda, bo chętnie założyłbym Krasnoludowi nową zbroję.
Dlaczego też w kuźni nie możemy nic zrobić z żółtą bronią ?
nie można jej połączyć w czerwoną , tylko przetopić.
ok poniekąd rozumiem, zbyt łatwo byłoby dostać się do czerwonej broni. Ale z drugiej strony te czerwone nie są aż takie wypaśne. Mają te same statystyki co na innych kolorach, a odróżnia ich tylko to że w umiejkach mają po 10% itp. częściej trafiają się buffy.
Czy jest to aż takie ekstra by nie można było połączyć żółtych broni ?
nie wydaje mi się.
żółtego stuffu mam od cholery i nic z nim nie mogę zrobić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones