PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=612817}
7,2 100
ocen
7,2 10 1 100

Warhammer Online: Age of Reckoning
powrót do forum gry Warhammer Online: Age of Reckoning

Takie jest moje zdanie, gdyż testowałem obie gry. WH online jest zdecydowanie niedocenionym źródłem genialnej zabawy, co mnie niezmiernie smuci.

ocenił(a) grę na 10
Ruin

dlaczego smuci?

ocenił(a) grę na 9
emidelapointe

Smuci, ponieważ WAR jest niedoceniony -> Przez to, ze jest niedoceniony, gra w niego mniej ludzi -> Przez to, ze gra w niego mniej ludzi to również ludzie nie decydują się na to aby wejść w ten świat -> Przez to, ze ludzie nie decydują się wejść w ten świat ja jestem smutny. O.

ocenił(a) grę na 6
Ruin

Mnie tutaj brakowało jakiś dodatkowych elementów, jak niezależne gildie, reputacja itp. Tego typu rzeczy jest w Wowie pełno, ale nie do końca przemyślane.

evilkorniszon

Gildie w warze są lepsze, bo działają tak jak Wowowskie też się zdobywa lvl, ale bonusy są fajniejsze, bo można stworzyć własną pelerynkę z emblematem gildii, lub na RVR i BG nosić sztandar gildii, a reputacja to o kant dupy rozbić jest, całe życie tracisz by wbić exaltet na warsong gulch chociażby, w warze skupiasz się na jednym na renowmie, i za to kupujesz sety,i różnorodność tych klas jest większa, a nie np: Tauren Paladyn toż to jest śmiech na sali.

evilkorniszon

Aha no i ten LVL w wowie zaraz będzie 95 albo 100, co oznacza dla ludzi zaczynających grać miesiące questów...

Ruin

bo Wow to farma i tylko farma dla debili, choć jako najwyższy fan Warhammera i Druchii, uważam że zabrakło wielu rzeczy takich jak Naggarond, Ulthuan źle zrobiony a Eataine to jakaś elfia wiocha a nie stolica, brak Lustrii, co uważam za świętokradztwo jakieś xD, jest także Gotrek i Felix w Altdorfie, ale do cholery jasnej wszystko by było dobrze gdyby nie ten topór który mi przypomina bardziej Tomachawk a nie topór, wykuty na zgubę Chaosu, i wiele innych błedów, a po za tym gra fajna i ma potencjał, sam gram Magusem i nie jest źle ale do perfekcji dużo jej brakuje.

Ruin

Blizz powinien zamknąć Wowa bo ta gra jest już żałosna, niedługo życie nie będzie się mieścić w oknach postaci.

ocenił(a) grę na 9
Gotrek09

Ja np WARa oceniam tak wysoko ze względu na grę samą w sobie bo przyznać muszę, ze ogólnie z fabularnym WARem nie miałem zbyt wiele do czynienia. Jednak tak jak mówię - Jest on dla mnie naprawdę świetnym MMORPG i żałuję, że tak bardzo niedocenionym :(.

Ruin

Wszystko przez to że na początku gra miała w cholerę bugów i błędów i ludzie poodchodzili, myślę że warto by było zareklamować tę grę od nowa, zrobić trochę modyfikacji, i może jakąś fajną promocję dla początkujących, nie wiem nie znam się na marketingu, ale wydaję mi się że trzeba po prostu przyciągnąć więcej ludzi, więcej ludzi oznacza większą kasę, co oznacza rozwój gry, nie mówię że w Warra gra mało ludzi, bo gra dużo, ale to za mało by wyciągnąć z tej gdy maximum.

Pozdrawiam.

Gotrek09

Całkiem fajna gra po przegraniu traila. Szkoda, że nie poszła w ślady LOTRO i nie przechodzi na f2p. Z pewnością jak by dobrze rozplanowali item shop by im się to opłaciło.

Ruin

Wielka szkoda że umiera :( właśnie przez niedocenienie

Ruin

No i umarł. Ktoś gra na nieoficjalnych prywatnych serwerach?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones