PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656507}
6,7 7 687
ocen
6,7 10 1 7687
Watch_Dogs
powrót do forum gry Watch_Dogs

W kategorii "miodność" 11/10 - fantastyczna zabawa. Nie odnoszę oceny do zapowiedzi, bo
prawdę mówiąc nie wiem, co w nich było, oceniam grę tak, jakbym wcześniej o niej nie słyszał.
Jestem gotowy zgodzić się z większością zarzutów, tyle, że w moim przekonaniu są one, że tak
powiem, "na miejscu". Model jazdy i fizyka? Zgadza się, symulator to to nie jest. Ale po chwili
zastanowienia - to jedyny model, który można było zastosować. Chyba bym się wściekł, gdybym
w czasie ucieczki przed glinami co chwila ulegał poważnemu wypadkowi. Grafika? Nie wiem, co
można jej zarzucić. Całkiem fajna muza. Ja jestem freak komputerowy, więc na pewno nie do
końca obiektywnie oceniam fabułę - wszystko, co związane z komputerami, hakowaniem,
szpiegowaniem i teoriami spiskowymi z góry mi się podoba.

Ludzie porównują tę grę do GTA 5, najczęściej na niekorzyść Watch Dogs. Przyznam, nie grałem,
ale GTA 4 odstawia na kilka długości, w ogóle nie ma porównania.

I jeszcze raz podkreślę to, co na początku - nie wiem, czy tylko mi, ale ta gra daje po prostu
mnóstwo świetnej zabawy! FUN, FUN, FUN! [SPOJLER] Zdalne wysadzanie
granatów, uruchamianie blokad, dopadanie przestępców, śledzenie prywatnych mieszkań przez
własne kamerki internetowe mieszkańców - palce lizać! [KONIEC SPOJLERA].

Nie grałem za długo, jakieś 15 godzin do tej pory i koncentruję się bardziej na misjach
pobocznych niż wątku głównym, więc nie mogę o nim za wiele na razie powiedzieć, ale jak dotąd
nie jest źle. Ostatecznie - czego się spodziewać. Dodadzą ze dwa zwroty akcji (a pewnie się na
nie natknę) i nie mam pretensji.

Moim zdaniem obiektywnie ta gra zasługuje na 8/10, ale dodam 1 za satysfakcję, którą
odczuwam z grania i wystawię mocne 9/10. Może nie jest to gra roku, ale doskonale spełnia
swoje zadanie jako gra komputerowa. I o to chodzi. Właściwie jej największym minusem jest dla
mnie jej długość - już czuję, że będzie za krótka.

I jeszcze jedna uwaga - Watch Dogs 2 może być jedną z najlepszych gier ever. Już się nie mogę
doczekać. :)

ocenił(a) grę na 7

!. Zgadzam się WD 2 pewnie będzie urywać dupę z fajerwerkami i w ogóle wymiatać.
2. Muzyka świetna, mam nawet wrażenie, że jest momentami inspirowana BladeRunnerem. Jak się słucha samej muzyki to świetnie pasuje do filmu Noir osadzonego w niedalekiej... lub bardzo dalekiej przyszłości. Nie że by Vangelis w "Łowcy Androidów był zły" Po prostu Muzyka z DW też by pasowała w tym filmie :) bardzo ładnie buduje nastrój w grze, playlista do auta też nie najgorsza, jest w czym wybierać, chociaż szkoda trochę, że nie można dodawać swojej muzyki, no i zostało mi przyzwyczajenie do stacji radiowych z GTA zostało :P
3. Akurat najsłabszą stroną gry jest fabuła. W sensie, nie przeszedłem siłą rzeczy jeszcze gry. Ale Nie wiem Osobista zemsta to trochę oklepany te,at, i mam dziwne przeczucie że wątek główny szybko się skończy. Obawiam się że to trochę niewykorzystany potencjał i chyba Ubisoft już zdał sobie z tego sprawę. Nie wiem na ile jest to zagrywka marketingowa, że by kasę wyciągnąć od graczy, ale chyba oprócz "przepustki sezonowej" powstanie jeszcze kilka DLC. Przykłady można mnożyć w GTa IV (pecetowcem jestem) gra się ciągnęła i ciągnęła i końca nie było widać. To samo przecież w Skyrim, było, główny wątek był mocno rozbudowany. Mass Effect (cała seria) chociaż to w sumie taka Linówka z częściowo "otwartym światem" W WD chyba gra się skończy szybciej niż gracz mógł by oczekiwać. Więc jak będzie powstawało WD2 to powinno być więcej wątków, i na pewno dużo bardziej rozbudowana opowieść. Na pewno większa mapa i więcej lini metra (Tak to jest jak się mieszka w jakimś Wrocławiu :P na każdą misje jadę metrem bez szybkiej podróży)
-Kupił grę, żeby jeździć metrem :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones