PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=656507}
6,7 7 687
ocen
6,7 10 1 7687
Watch_Dogs
powrót do forum gry Watch_Dogs

Mój pc spełnia wymagania mimo to gdy w ustawieniach daję na wysokie obroty to już w pierwszym przerywniku wszystko się tnie no to zmieniam na średnie ale jest to samo no to się wkurzyłem i daję wszystko na niskie zatwierdzam 5 sek. Później moim oczom ukazuje się BLUE SCREEN a grę mam oryginalną kupiłem wczoraj w media dostałem mega kur'icy

ocenił(a) grę na 6
kamilw6

Ok wirusa usunąłem ale przycinania i spadki płynności zostały wie ktoś jak ustawić opcje tak by rozwiązać ten problem próbowałem zmniejszać rozdzielczość ale to nic nie daje problem chyba tkwi w karcie graficznej

kamilw6

Fajnie.

Problem tkwi w karcie graficznej, a my mamy ci pomóc, nie wiedząc co to za GPU. Do tego zainwestuj w słownik, albo po prostu mózg, i odpuść sobie granie w gry dopóki czegoś cię w szkole nie nauczą.

Voytash89

Interpunkcji brak, ale bledow ortograficznych nie robi. Czemu go besztasz?

jasiu15

Właśnie ze względu na to, że chce pomocy, a nie umie o nią stosownie poprosić. I nie mam tu na myśli żadnego błagania do szlachty, tylko najzwyczajniejszego przyłożenia się do tego co się pisze (i to nie na poziomie interpunkcji, gramatyki czy jakkolwiek pisania - to był przytyk na boku, bo jestem wyczulony). Serio, chciałbym nawet mu coś doradzić, ale sam nie daje sobie pomóc (p. nie podał specyfikacji sprzętu, więc nikt nie jest w stanie ogarnąć, w czym może tkwić problem - z fusów przecież nie będziemy wróżyć, prawda?).

Pewnie, że mogłem się powstrzymać - więc jeśli czuje się urażony to przepraszam. Ale czasami facepalm spowodowany nie do końca myślącym otoczeniem zaboli mocniej i o tym napiszę. Wybaczcie (nawet bez ironii).

PS. Watch Dogs pod względem optymalizacji jak i samego śmigania na PCtach dość mocno ssie i współczuje każdemu, włącznie z powyższym Kamilem, czy nawet samym sobą, który napotkał się na różnego rodzaju problemy przy próbie komfortowego pogrania w grę dla relaksu po ciężkim dniu.

kamilw6

Kolego sympatyczny, do tej gry polecam maszynę SUPERNOVA
http://www.overclockers.co.uk/LP/8-pack-systems.php

Jak już sobie go kupisz to nie używaj na nim internetu bo to strasznie zamula sprzęt, używaj tego sprzętu tylko do grania a będzie ci chodziło jak złoto.

ocenił(a) grę na 6
nudecroft

O dzięki za dobrą radę tak się akurat składa że zamierzam kupić nowy sprzęt będę miał go na oku thx

kamilw6

To się cieszę, że mogłam pomóc :)

ocenił(a) grę na 8
kamilw6

To chyba musisz dobrze zarabiać skoro zastanawiasz się nad "4x NVIDIA GeForce Titan X 12GB in 4 way SLI" :) Ale cóż jak to mówią BOGATEMU WOLNO!:)

kamilw6

Ja mam podobnie. Dzisiaj kupiłem w empiku, odpalam i mnie po 5 min wywala do pulpitu. Wywala nawet na loadingu. Czytałem że chodzi o to że na kartach AMD tak robi. Ale wyszła morze jakaś łatka? Ktoś pomorze?

Moje ustawienia
Windows 7 64 bit
Procesor Intel Core i5-2320 CPU 3.00Ghz
Karta graficzna AMD Radeon HD 6800 Series
RAM 8 GB

ocenił(a) grę na 7
kamilw6

ja sobie zablokowałem na 45 klatek i jest ok.

ocenił(a) grę na 6
kamilw6

Mam
intel core 2duo
Nvidia gtx 750ti
4gb
mój problem chyba polega na tym że kupuje kota w worku z nadzieją że ruszy choćby na minimalnych i chodzi ale miałem nadzieje na min 20fps stałych ale po wyjściu na otwarty świat gra u mnie dostaje tekiej czkawki że jest absolutnie nie grywalna a klatki skaczą z kwiatka na kwiatek...

ocenił(a) grę na 6
kamilw6

A i Vista 64bit

kamilw6

Wszystko sie zgadza. 750-ka wykreca okolo 30 klastek na srednich detalach. Dla pocieszenia powiem, ze u mnie na R9 380 2gb moge grac na wysokich, ale czasem tez lubi przyciac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones