PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 526
ocen
9,6 10 1 58526
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

10/10

ocenił(a) grę na 10

Gracz płakał jak kończył

ocenił(a) grę na 10
Hoorkie

Dokładnie tak. Właśnie przed dosłowną chwilą skończyłem grę i w sumie z jednej strony trochę smutno ,że więcej nie będę miał w co grać . Ta Gra jest najlepsza i zdania nie zmienię . Moja historia skończyła się dobrze : Ciri została wiedźminką , Gerald z Yen wyjechali co mnie najbardziej Cieszy , Radowid zginął . Ale i tak miałem po części inne zakończenie niż te które oglądałem na you tube bo za nim pojechałem do tawerny gdzie czekała na mnie Cirii [ abym mógł dać jej miecz ] to musiałem po drodze łapać te krasnale które mnie zostawiły na wyspie Mgieł i uciekły łódką . Gdy je wszystkie wyłapałem była wzmianka ,że ukradły komuś kielich i sprzedały go dla pana Lusterko [ widziałem ,że gościu jest główną postacią w Dodatku który muszę kupić ] potem schowali się w krzaki i przyszło wojsko Nilfgaardu i grozili ,że jeśli nie ujawnię gdzie są krasnale to wyduszą to ze mnie siłą . Oczywiście dostali sporę lanie a karzełki podziękowały za pomoc i dopiero wtedy mogłem ruszyć do Tawerny dać Jaskółkę Ciri .

ocenił(a) grę na 9
Dawidos2914

STAR|Y|! ale ty nie spojleruj kur*a!

ocenił(a) grę na 10
Royalowy2077

Masz kilka opcji zakończenia tej gry - Niemożliwe jest wręcz ,że skończysz ją tak samo jak ja :) . Jedna decyzja na dany temat i masz inne zakończenie . :) Pozdrawiam :D

ocenił(a) grę na 10
Dawidos2914

I tu sie mylisz bo większości wychodzi dobre zakończenie

ocenił(a) grę na 10
SensationTMF

Możliwe ,że masz rację - ale nigdy nie będziesz miał dokładnie takiego samego np jak ja. Chodzi mi o to ,że np ty wybierzesz dla Geralda Triss a ja wybiorę dla niego samotną ścieżkę bez kobiet itd.. :)

ocenił(a) grę na 10
Dawidos2914

Co nie zmienia faktu ze 80% graczy kończy tak jak napisałem. Różnica jest głównie z opowiadań narratora co było dalej z innymi postaciami

ocenił(a) grę na 9
SensationTMF

Na podstawie jakich danych sie opierasz?

RAC_79

tak po prostu jest

ocenił(a) grę na 9
cersinpl

Koniecznie muszę mieć potwierdzenie tej teorii.

ocenił(a) grę na 9
cersinpl

Halo!? Proszę o dane statystyczne. Proszę nie być gołosłownym.

RAC_79

Żadnych danych bo witcher ich nie zbiera. Po prostu, opieram to na sobie i znajomych. Każdy za pierwszym razem miał dobry ending.

ocenił(a) grę na 9
cersinpl

Czyli nic poważnego z pana strony, tak myślałem.

ocenił(a) grę na 10
Dawidos2914

Miałeś chyba na myśli Geralta a nie Geralda. Jeżeli chodzi o główne zakończenia to wcale nie jest tak kolorowo jak kolega wyżej pisał. Każdy z moich znajomych pokończył grę kompletnie inaczej co nie zmienia faktu, że najprościej o "Dobre zakończenie", za to jak oglądałem to youtuberzy w większych przypadkach kończyli grę ze "Złym zakończeniem", a "Neutralne zakończenie" jest dosyć rzadkie. Jeśli chodzi o zakończenia poboczne to tutaj ciężko znaleźć osoby które by miały takie samo zakończenie główne jak i wszystkie poboczne a jest ich bodajże 36 co daje nam sporo kombinacji. :)

ocenił(a) grę na 10
jokxer_

literówka mi się wdarła - wybaczcie błąd.

użytkownik usunięty
Dawidos2914

Gothic 1-3 jest lepszy, a nie taki szajs

ocenił(a) grę na 10

Na Gothicu się wychowałem :) Jak to mówił bezimienny w pierwszej części w starym obozie ,, Chyba Przywalę Ci w mordę '' :)

użytkownik usunięty
Dawidos2914

ahahaah

ocenił(a) grę na 10

,,Wszyscy jesteście tu po to by móc pocałować Gomeza w Dupę '' :D . Dobra już nie będę pisał bo jeszcze ktoś nie zrozumie i się obrazi . Pozdrawiam

użytkownik usunięty
Dawidos2914

pozdro

Gothic pyszny, ale nic nie przebije Baldura

użytkownik usunięty
Gasza1910

Gothic przebija ten twoj szit.

ocenił(a) grę na 10

Gothic wybił się wtedy jedynie w Polsce i to jedynie ze względu na pełną polonizację. Na zachodzie gra nie była popularna, bo po prostu było wiele lepszych produkcji (co nie znaczy, że Gothic jest złą grą - po prostu nie wybitną).

użytkownik usunięty
Kondiq

Jest wybitna i nie ma lepszej.
Twoj komentarz jest zbędny

ocenił(a) grę na 9
Gasza1910

Planescape Torment bije oba na glowe ;] ba nawet Fallout 2

ocenił(a) grę na 9

Panie, daj Pan spokoj, tylko 2 mnie wciagnela, pozostale to mega crap

ocenił(a) grę na 10
Dawidos2914

Podstawka jak podstawka. Ale co dopiero razem zagrać w pełny pakiet:
W3 1,31 + Serce z kamienia + Krew i wino + 16 DLC na poziomie trudnym.
200 godzin gry.

Moim zdaniem granie osobno w dodatki trochę mija się z celem, bo to tak jakby grać osobno w G2 i osobno Noc kruka.
A wiadomo, że najlepiej razem w jednej przygodzie. Mi w okolicach 10-13 poziomu postaci przy podróżowaniu po świecie pokazało, że mogę rozpocząć oś fabularną Serce z kamienia oraz Krew i wino, a sugerowane były 32 i 34 poziom.
Wiadomo, że nie rzuciłem się z tak słabą postacią, ale możliwość rozpoczęcia była, bo cała rozgrywka była
wzbogacona o dodatkowe tereny, questy, osie fabularne z dodatków.
Zacząłem na dobre questy z dodatków już z mocną postacią mimo, że korciło w okolicach 22-23 poziomu.
Nie bawiłoby mnie natomiast przejście najpierw W 3 i koniec. A potem przy wyborze w menu dodatki jako osobną historię. Przy trybie wszystko razem czułem, że dziki gon wraz z dwoma dodatkami to jedna długa spójna historia.

ocenił(a) grę na 1
Hoorkie

LOL hahahahaahahah ???

Hoorkie

Ja płakałem. Z powodu czasu, jaki straciłem na tego przereklamowanego gniota.

ocenił(a) grę na 10
Ziomaletto

Idz grać w CS'a, niepojętny podstawówkowiczu

Hoorkie

Nie gram w CS'a, matole.

użytkownik usunięty
Ziomaletto

Gothic powinien byc 1

Ziomaletto

ja tez popieram jezdzisz konikiem walki jakies z dupy wiedzminek lata tuptuptup bossy ? co to za bossy w bloodborn to sa bossy gniot , gadek 1000 e , nudy i wogole ocena 5 od razu sprzedalem

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Hoorkie

Po wiedźminie 3 miałem największego growego kaca, który trwa do dzisiaj. Od premiery gry minął prawie rok a przez ten czas nie pojawiła się ani jedna gra która dorównała by rozmachem i dbałością o szczegóły.

ocenił(a) grę na 6
ElTabasco

Jeżeli ktoś lubi być prowadzony za rączkę i pozbawiony możliwości wyboru oraz wmawiać sobie że wcale nie gra w interaktywny film to OK. Za wątek z krwawym baronem 6/10.

Joimbo

jak ktoś oczekuje od gry wielkich wyborów to może się czuć się zawiedziony ja w grach najbardziej cienię sobie ciekawe postacie nacisk na narrację i fabułę. Co do prowadzenia za rączkę to najlepiej wyłączyć w grze interface i grać na najwyższym zresztą nie wiem jak musiała by być gra żebyś nie czuł się 'prowadzony za rączkę'. A wracając do wyborów to i tak jest tu zrobione lepiej niż w większości gier.

użytkownik usunięty
ElTabasco

Gothic 1-3 niszczy te wiedzminy.
Tak samo jak tibia niszczy mmorpg

Hoorkie

No i skończyłem gdzieś w połowie 68 levelu (wątek główny, poboczny, wszystkie pytajniki, ponowne odwiedziny nor potworów, Serce z Kamienia a potem jeszcze raz od początku New Game +). Czy ktoś osiągnął 70 level ale wyższy ?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) grę na 8
Hoorkie

Dlaczego płakał

ocenił(a) grę na 9
Hoorkie

Mam pytanie do was, koledzy/koleżanki, czy Yennefer, Triss, Ciri i Geralt były wzorowane na jakichś postaciach/aktorach?

Co do gry, to super, dawno nie było tak dobrego rpga, mogliby jedynie zmienić system rozwoju postaci, trochę niefajny pomysł z tymi slotami na umiejętności. Miałem też trochę problem z tym, że zadania z wątku głównego były za łatwe, miałem juz na nie za wysoki lvl, po odkryciu całego Velen, dałem sobie spokój z odkrywaniem Novigradu, bo nabiłbym jeszcze większy poziom. Zmieniłem sobie też poziom trudności z drugiego na trzeci, teraz pogram od nowa na najwyższym, może będzie lepiej. Ale ogólnie po Gothicu w końcu mamy jakiegoś godnego rolplaya ;)

voodoo_LP

Chodzi o wygląd zewnętrzny? Na pewno Yennefer była wzorowana na twarzy Klaudii Wróbel, co do reszty nie interesowałam się

ocenił(a) grę na 9
voodoo_LP

Tak, chodzi o wygląd. Wielkie dzięki za info ;) Może znajdę coś o pozostałych postaciach

ocenił(a) grę na 10
Hoorkie

A Radowid wygląda jak młody Macierewicz xD.

ShariK_2

Gdzieś tam Fred Durst jako wieśniak występuje. No i O. von Everest jak dla mnie to Beckham :)

ocenił(a) grę na 10
Hoorkie

skonczylem wraz z wszystkimi dodatkami... mam nadzieje ze REDZI jeszcze kiedys powroca do swiata wiedzmina

ocenił(a) grę na 9
Hoorkie

No nie szalej, plakalem to przy F2, czy FFVII, tutaj bylo mi smutno (czyli 9+ nie 10 ;)

ocenił(a) grę na 10
Hoorkie

Popieram

ocenił(a) grę na 10
Hoorkie

a żebyś wiedział... gra idealna, przynajmniej podstawka. piosenka Priscillii <3 tyle lat, a dalej siedzi...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones