PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=638453}
8,7 222
oceny
8,7 10 1 222

Winning Eleven 4
powrót do forum gry Winning Eleven 4

Pomimo tego to była jedna z niewielu moich najukochajńszych gier na PSX. nawet nei wiem czy to jest ta wersja ISS 98? na demówce miałem tylko mecz Francja Brazylia :D w prawdziwym życiu kochałem Brazylię ale w tej grze zazwyczaj wybierałem Francuzów i niesamowitego Ber'a w ataku w białych włosach :d do tej pory nie wiem kto to :P w Brazylii Carlosik oczywiście mega kozak super szybki. Ta gra miażdżyła Fifę bo każdy gol smakował jakby go się zdobyło na boisku tak trudno było strzelić bramkę... w fife też grywałem i miło wspominam ale tylko dlatego bo nie miałem z kim grać w ISS bo szwagier nie lubił i chciał grać tylko w fifę więc ISS jedynie z komputerem na demo ale setki godzin spędzone.

michalsmm

Były:

ISS pro 98 / WE 3 (rok 1998) - znacząca zmiana mechaniki gry w stosunku do wczesniejszych wydań
ISS pro evolution / WE 4 (rok 1999) - ta strona filmwebu jest o tej grze
ISS pro evolution 2 / WE 2000 (rok 2000)
PES / WE 5 (rok 2001)
PES 2 / WE 6 (rok 2002) - ostatnia gra na PSX
PES 3 / WE 7 (rok 2003) - pierwszy PES na pecety
PES 4 / WE 8
PES 5 / WE 9
PES 6 / WE 10 (rok 2006) - Gra legenda, Szczytowe osiągnięcie serii. Chyba najlepsza gra piłkarska w historii

Powyższe gry dzieliła od serii FIFA przepaść. Ja zaczynałem od ISSpro evolution (statystyki graczy ostatni raz jednocyfrowe). Ale na dobre zagrałem się ISS pro evolution 2 na pożyczonych plejkach (własnej nie miałem). PES 2 pogrywałem już głównie na emulatorze na pececie. A numer 1 to oczywiście PES 6.

Po PES 6 pojawiła się Pro Evolution Soccer 2008 ale to już była zupełnie inna gra. W 2009 roku wyszła FIFA 10 i ona stała się przełomem i objęła palmę pierwszeństwa.

Do czasu PES 2 Roberto Carlos (szybkość i siła strzału) i Batistuta (celność i siła strzału) byli OPi :-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones