PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 212
ocen
8,0 10 1 7212
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

A co z Hitlerem?

ocenił(a) grę na 9

Trochę dziwne było, że podczas całej gry nie było prawie żadnych bezpośrednich odniesień do Hitlera. Czasem w gazecie było coś o jakimś "wodzu", "fuhrerze" itd., może raz jeden fryc powiedział "Heil Htiler" no i jest ta złota maska fuhrera przedstawiająca jego twarz, ale prócz tego na obrazach i w ogóle byli tylko ci źli oficerowie.

Krol_Sedesow

Bo w pierwszej części ( Wolfenstein 3D ) BJ blazkowicz zabił Hitlera ( była z nim walka na samym końcu )

ocenił(a) grę na 9
dagon1911

No tak, ale New Order kontynuuje fabułę z Return to Castle Wolfenstein (w którym jest jasno zaznaczone że Hitler żyje, bo życzył sobie natychmiastowego spotkania z Himmlerem po tym jak BJ zabił Henryka Pierrwszego) i po części Wolfenstein 09 (są niektóre postaci i Trupia Główka), a nie Wolfenstein 3D (gdzie po śmierci Htilera dochodzi do końca wojny i zwycięstwa Aliantów).

Krol_Sedesow

Też wydało mi się to dziwne, ale myślę, że autorzy chcieli się skupić na Wilhelmie Strasse. Z tego co można się domyślić to Deathshead został jedną z najważniejszych, jeśli nie najważniejszą postacią w III Rzeszy. Kierował całym działem naukowym, zarządzał bazą na księżycu, a co za tym idzie, miał w ręku również kody do broni atomowej. Możliwe, że to on de facto rządził Rzeszą, a Fuhrer był jego marionetką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones