PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=685065}
8,0 7 212
ocen
8,0 10 1 7212
Wolfenstein: The New Order
powrót do forum gry Wolfenstein: The New Order

Jestem w szoku, bo szczerze nie spodziewałem się aż tak dobrej produkcji.Kupiłem oryginał i są to dobrze zainwestowane pieniądze, kampania dla jednego gracza to jedna z najlepszych kampani SP w jakie miałem okazje grać.Muzyka, klimat, niezła grafika, nawiązanie do pierwszego wolfensteina.Gra się świetnie gra wciąga, lokacje są świetnie wykonane, chłopaki z Bethesdy się postarali.Od czasów Bioshock infinite nie grałem w tak zajebistego singla.Polecam zarówno fanom serii Wolfenstein jak i nowym graczom.Gra warta swojej ceny!

ocenił(a) grę na 7
Shade83

Ale wystarcza na góra dwa wieczory.

ocenił(a) grę na 9
ShariK_2

A to już zależy na jakim poziomie trudności się gra, jak eksploruje się lokacje i ile dziennie ma się czasu na grę, ja po 9,5 h w robocie nie mam ochoty siedzieć więcej niż 3 godziny przy grze.Póki co jestem na końcu a grałem 11 h i to przez kilka dni po kilka godzin dziennie więc w moim wypadku gra nie jest na dwa wieczory a co najmniej na 4.

ocenił(a) grę na 10
ShariK_2

no ja przeszedlem z 3 dni ale na 2/5 poziomie ale gra genialna, podejrzewam że polakom się bardzo podoba ze względu na polskie akcenty i to że nie lubimy niemców. Wiem że pewnie to chore ale mi sprawiało przyjemność zabijanie niemców, zwłaszcza po drugiej wojnie światowej i tym co pokazane było w grze. Nie mogłem się doczekać spotkania z deathhead-em. Gra genialna gram teraz drugi wątek wyatt'a bo na poczatku jego wybrałem do "wydłubania mózgu":/. Fabulalrnie super i graficznie :)

ocenił(a) grę na 7
kaszmirowski

S P O I L E R

S P O I L E R

S P O I L E R

S P O I L E R

Przeszedłem wątek Fergusa. A czym się różni wątek Wyatt'a? Nie chce mi się już przechodzić drugi raz grę więc bardzo proszę o spoiler :).

ocenił(a) grę na 10
ShariK_2

na razie niczym a jestem przy strazy granicznej co jedzie sie z babacia i dziadkiem i anna. Podejrzewam ze później może być coś nowego ale jak skoncze to Ci powiem :)

ocenił(a) grę na 7
kaszmirowski

Ok to czekam :).

ShariK_2

Swietna gra grafika jak dlamnie cudo fabula naprawde ciekawa a satysfakcja z zalatwiania hitlerowcow naprawde wielka sama akcja z pociagiem a potem w bazie kosmicznej wymiata.Eksploracji jest w tej grze bardzo duzo i jesli chce sie przejsc gre na 100% to trzeba troche czasu spedzic.Mala rada jesli juz gracie to nie spieszcie sie zeby przejsc gre jak najszybciej nie oplaca sie sie spieszyc.

ocenił(a) grę na 10
ShariK_2

SPOILER SPOILER !. przeszedłem drugi raz i prawie to samo jest tylko ze w drugiej wersji (chyba że przegapiłem za pierwszym razem) są momenty gdzie można szybciej przejść tzn np w więzienu po uwolnieniu nie trzeba schodzić rampami na dół tylko jest winda. To samo po powrocie z kosmosu jak schodzimy na dół budynkami można przejść szybem w windzie. Tak poza tym w momencie kiedy jest wayatt to nie ma tej obłąkanej baby co widzi wszędzie wzorce tylko jest gosciu z gitarką. Tak poza tym nic nowego...

ocenił(a) grę na 7
kaszmirowski

Dzięki :).

ocenił(a) grę na 10
ShariK_2

nie ma sprawy :) pozdrawiam

kaszmirowski

Ten gościu z gitarą to Jimmy Hendrix ;)

ocenił(a) grę na 9
kaszmirowski

"Gościu z gitarką" to nikt inny jak Hendrix, dzieciaku, ale wiadomo, "gimby nie znajo" i "nie docenio!" niestety ;]

ocenił(a) grę na 10
Einshaew

sam jesteś gimbem dzieciaku. Po prostu nie zwróćiłem uwagi - jakbyśmy się spotkali na żywo to zobaczyłbyś gimba na gębie.

ocenił(a) grę na 9
kaszmirowski

Nazwać Hendrixa "kolesiem z gitarką" nazywasz "nie zwrócieniem uwagi" :D? Po prostu powiedz, że nie kojarzysz tej postaci - w twoim przypadku to żaden wstyd, gimbowniku!:)

ocenił(a) grę na 9
Einshaew

Masz dauna że obrażasz? Mógł nie wiedzieć ale z Ciebie nie czyni to alfy i omegi by go oceniać. Wyglądasz na gościa co przeczytał to na wiki bądź wyciągnął z youtuba bo zjawiasz się i by cisnąć PS. nie odpisuj w stylu idioty o gimbach itd jak nie masz nic innego do dodania to nic nie dodawaj.

ocenił(a) grę na 10
Shade83

W wielu epizodach muzyka genialnie buduje napięcie. Fantastyczna gra. Od lat nie było tak dobrego FPS. COD i temu podobne daleko w tyle.

ocenił(a) grę na 6
Shade83

Chłopaki z Machine Games

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones